przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Ważne

W niedzielę 25 sierpnia o godz. 11.00 przed Pałacem Prezydenckim odbędzie się briefing prasowy Szefa Gabinetu Prezydenta RP Krzysztofa Szczerskiego poświęcony m. in. obchodom 80. rocznicy wybuchu II wojny światowej. W niedzielę 25 sierpnia o godz. 11.00 przed Pałacem Prezydenckim odbędzie się briefing prasowy Szefa Gabinetu Prezydenta RP Krzysztofa Szczerskiego poświęcony m. in. obchodom 80. rocznicy wybuchu II wojny światowej.
| | |
A | A | A
Piątek, 12 lipca 2019

Wystąpienie Prezydenta podczas spotkania z mieszkańcami Szczecinka 

Drzewa ratują nas w zmieniającym się na niekorzyść świecie. Dlatego zachęcam do sadzenia drzew, bo to nie tylko miejsce do wypoczynku, bo to także kwestia naszego zdrowia – mówił Prezydent Andrzej Duda. 
Piątek, 12 lipca 2019

Wystąpienie Prezydenta podczas spotkania z mieszkańcami Drawska Pomorskiego 

Mam nadzieję, że mądra polityka – ukierunkowana na wspieranie obszarów wiejskich, by szukać nowych możliwości rozwoju i wspierać tam, gdzie potrzeba – przyniesie tutaj efekty – podkreślił Prezydent. 
Wtorek, 9 lipca 2019

Wystąpienie podczas powołania nowych członków Rady ds. Przedsiębiorczości oraz Kapituły XVII edycji Nagrody Gospodarczej 

Jestem Państwu bardzo wdzięczny za gotowość do tej współpracy. Nie mam żadnych wątpliwości, że jak do tej pory, tak nadal będzie ona owocna – mówił Andrzej Duda do nowych członków Rady ds. Przedsiębiorczości oraz Kapituły Nagrody Gospodarczej. 
Poniedziałek, 8 lipca 2019

Wystąpienie Prezydenta podczas spotkania z mieszkańcami Sosnowca 

Chcemy w Polsce prawdziwej demokracji. Takiej, która jest rzeczywista: to znaczy rządów ludu. I taka nasza demokracja będzie – mówił Prezydent Andrzej Duda podczas spotkania z mieszkańcami Sosnowca. 
Poniedziałek, 8 lipca 2019

Wystąpienie podczas spotkania z mieszkańcami Chorzowa 

To jest właśnie dzisiejszy Śląsk – piękny, który łączy swój etos ciężkiej pracy z nowoczesną gospodarką, z rozwijającym się tutaj biznesem, ale zarazem z cały czas rozwijającą się turystyką, z górami, Beskidem Śląskim i całym pięknem tej ziemi – mówił. 
Poniedziałek, 8 lipca 2019

Wystąpienie Prezydenta podczas inauguracji Belwederskiej Szkoły Letniej 

Co to jest dobro wspólne? Na czym polega społeczna gospodarka rynkowa? Te zagadnienia są niezwykle ważne i chciałbym, żebyście tu o tym dyskutowali – mówił Prezydent Andrzej Duda, inaugurując I edycję Belwederskiej Szkoły Letniej. 
Sobota, 6 lipca 2019

Wystąpienie Pary Prezydenckiej podczas pikniku rodzinnego „Pomagam z Radością” 

– Jeżeli w ogóle możemy mówić o jakiejś recepcie na szczęście, to pomaganie jest jedną z nich. Potwierdzają to wszyscy, którzy pomaganie uczynili sposobem na życie – mówiła Agata Kornhauser-Duda, która z Prezydentem wzięła udział w pikniku charytatywnym. 
Piątek, 5 lipca 2019

Wystąpienie podczas Szczytu Bałkanów Zachodnich 

Bez pełnej integracji Bałkanów, wraz z ich pięknymi tradycjami oraz różnorodnymi kulturami, Europa nie zacznie oddychać pełną piersią – mówił Prezydent Andrzej Duda podczas wystąpienia w czasie Szczytu Procesu Berlińskiego w Poznaniu. 
1 POPRZEDNIA 1234567  97
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.