przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Piątek, 17 stycznia 2020

Wystąpienie Andrzeja Dudy w Zwoleniu 

Tak, tu jest Unia Europejska i bardzo się z tego cieszymy, że jest, ale przede wszystkim tu jest Polska – mówił Andrzej Duda na spotkaniu z mieszkańcami w Zwoleniu (woj. mazowieckie). 
Czwartek, 16 stycznia 2020

Wypowiedź podczas wizyty w Hucie Stalowa Wola S.A. 

Z wielką dumą i także – nie ukrywam – niejakim zdumieniem patrzę, jak niezwykle nowoczesna jest realizowana tu dziś przez Państwa produkcja – mówił Prezydent. 
Czwartek, 16 stycznia 2020

Wystąpienie podczas wystawy „Od COP do Gospodarki 4.0” 

Jest nam dzisiaj potrzebny kolejny skok, skok w nową erę gospodarczą, skok w erę gospodarki − jak to nazywają w tej chwili − 4.0, gospodarki nowoczesnej, gospodarki, która będzie kolejną erą rozwoju przemysłowego świata − mówił Prezydent w Stalowej Woli. 
Czwartek, 16 stycznia 2020

Wystąpienie podczas spotkania z mieszkańcami powiatu opolskiego 

To nie są żadne peryferia Rzeczypospolitej! To jest tak samo ważna jej część, jak Warszawa, jak serce Wielkopolski, Małopolski, Śląska czy serce Pomorza. Tak samo ważna i tak samo wymaga wielkiej troski i wielkich nakładów – mówił Prezydent RP. 
Środa, 15 stycznia 2020

Noworoczne spotkanie Pary Prezydenckiej z korpusem dyplomatycznym [PL/ENG] 

Prezydent Andrzej Duda i Pierwsza Dama Agata Kornhauser-Duda przyjęli w Pałacu Prezydenckim Szefów Misji Dyplomatycznych akredytowanych w Polsce. 
Wtorek, 14 stycznia 2020

Wystąpienie na spotkaniu z przedstawicielami kościołów i związków wyznaniowych, mniejszości narodowych i etnicznych 

Dziękuję za obecność, bo dzięki niej pokazujemy niezwykły ryt wspólnotowy współczesnej Polski – mówił Andrzej Duda do zgromadzonych na noworocznym spotkaniu w Pałacu Prezydenckim. 
Poniedziałek, 13 stycznia 2020

Wystąpienie Prezydenta w Drożkach 

Ta ziemia stała się częścią odradzającego się państwa polskiego dzięki uporowi, staraniom i zabiegom tych, którzy czuli się Polakami, którzy mieszkali tu od pokoleń, którzy chcieli, żeby Polska wreszcie tutaj wróciła. 
Poniedziałek, 13 stycznia 2020

Przemówienie Prezydenta RP podczas uroczystości wręczenia Medalu „Odwaga i Wiarygodność” prof. Rogerowi Scrutonowi [PL/ENG]

Przypominamy wystąpienie Prezydenta Andrzeja Dudy wygłoszone 12 czerwca 2016 roku w związku z wręczeniem medalu „Odwaga i Wiarygodność" prof. Rogerowi Scrutonowi podczas Kongresu „Polska Wielki Projekt". 
1 POPRZEDNIA 1234567  117
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.