przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Poniedziałek, 13 stycznia 2020

Wystąpienie Prezydenta RP w Namysłowie 

– Chcę, byśmy byli państwem bezpiecznym, z silną gospodarką, o liczącej się pozycji – mówił Prezydent RP Andrzej Duda podczas spotkania z mieszkańcami powiatu namysłowskiego (woj. opolskie). 
Poniedziałek, 13 stycznia 2020

Wystąpienie Prezydenta w Lututowie 

Dziękuję za kultywowanie popularnych tutaj patriotycznych tradycji. Dziękuję za pamięć o powstańcach styczniowych. Dziękuję także za pamięć o tych, którzy pomordowani w Katyniu oddali życie za Polskę – mówił Prezydent RP podczas spotkania z mieszkańcami. 
Sobota, 11 stycznia 2020

Wystąpienie podczas noworocznego spotkania z polską rodziną olimpijską

Jest to dla mnie zawsze wielkie przeżycie: móc Państwa spotkać – tych, którzy byli i są naszymi, moimi bohaterami za których trzymaliśmy kciuki, którzy wyciskali łzy z naszych oczu – mówił Andrzej Duda. 
Czwartek, 9 stycznia 2020

Wystąpienie Prezydenta w Kolnie 

W polityce międzynarodowej i wewnętrznej działamy rozważnie, tak żeby Polska była jak najbardziej bezpieczna, żeby mogła nadal jak najlepiej się rozwijać, tak żeby Państwu się w Polsce jak najlepiej w Polsce żyło – mówił Prezydent. 
Czwartek, 9 stycznia 2020

Wystąpienie Prezydenta podczas otwarcia III cyklu konferencji „Perspektywy dla mieszkańców obszarów wiejskich” 

Polska powinna być rozwijana równomiernie, fundusze i różne możliwości rozwojowe muszą być sposób sprawiedliwy i umiejętny rozdysponowane – mówił Prezydent RP Andrzej Duda w Kolnie (woj. podlaskie), otwierając III cykl konferencji. 
Środa, 8 stycznia 2020

Wystąpienie Prezydenta podczas spotkania z przedstawicielami społeczności żydowskiej w Polsce [PL/ENG/‏עִבְרִית‎]

Jesteśmy społecznością ludzi, którzy żyją w Rzeczypospolitej Polskiej. Mamy różne poglądy, wyznajemy różne religie, ale żyjemy razem w szacunku i wzajemnym zrozumieniu. 
Środa, 8 stycznia 2020

Wystąpienie podczas uroczystości wręczenia odznaczeń osobom ratującym ludzkie życie 

To właśnie dlatego są medale „Za Ofiarność i Odwagę” i Krzyże Zasługi za Dzielność, by w symboliczny sposób podkreślić wyjątkowość ludzi, którzy inaczej patrzą na otaczającą ich rzeczywistość, mają w sobie impuls, by iść – powiedział Prezydent. 
Środa, 8 stycznia 2020

Wystąpienie podczas uroczystości wręczenia aktu mianowania Dowódcy WOT 

Trzy lata funkcjonowania Wojsk Obrony Terytorialnej pokazały, że te wojska są bardzo potrzebne. Spełniają w sposób znakomity swoją rolę – podkreślił Andrzej Duda. 
1 POPRZEDNIA 1234567  117
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.