przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Ważne

W niedzielę 25 sierpnia o godz. 11.00 przed Pałacem Prezydenckim odbędzie się briefing prasowy Szefa Gabinetu Prezydenta RP Krzysztofa Szczerskiego poświęcony m. in. obchodom 80. rocznicy wybuchu II wojny światowej. W niedzielę 25 sierpnia o godz. 11.00 przed Pałacem Prezydenckim odbędzie się briefing prasowy Szefa Gabinetu Prezydenta RP Krzysztofa Szczerskiego poświęcony m. in. obchodom 80. rocznicy wybuchu II wojny światowej.
| | |
A | A | A
Piątek, 5 lipca 2019

Wystąpienie Prezydenta w Margoninie 

Mamy teraz Polskę wyjątkową – bo wolną całkowicie, suwerenną, niepodległą od 30 lat! Ci, którzy walczyli w powstaniu wielkopolskim, nie mieli tej wielkiej szansy, by tego doświadczyć, bo im po 20 latach wolność zabrano – mówił Prezydent. 
Środa, 3 lipca 2019

Wystąpienie na konferencji „People and Climate – Solidarity and Just Transition” 

W walce ze zmianami klimatu nie jesteśmy bezbronni – mówił Prezydent, wskazując na konieczność rozwoju takich źródeł energii, które zagwarantują bezpieczeństwo energetyczne i dostaw oraz zminimalizują negatywne skutki zmieniającego się klimatu. 
Środa, 3 lipca 2019

Wystąpienie w Lwówku Śląskim 

Władza jest po to, by służyć dobru wspólnemu. Moja rola polega na tym, by realizować państwa pragnienia i dążenia, a przynajmniej by wspierać owe realizacje – mówił Andrzej Duda w Lwówku Śląskim (woj. dolnośląskie). 
Środa, 3 lipca 2019

Wystąpienie Prezydenta w Głogowie 

Mam nadzieję, że nadal realizując m.in. program 500+ będziemy wzmacniali nasze państwo – mówił Prezydent Andrzej Duda podczas spotkania z mieszkańcami Głogowa (woj. dolnośląskie). 
Poniedziałek, 1 lipca 2019

Wystąpienie Prezydenta podczas Kongresu Poradnictwa 

W systemie państwa polskiego muszą się znaleźć pieniądze na świadczenie pomocy osobom potrzebującym – podkreślał Andrzej Duda podczas Kongresu Poradnictwa zorganizowanego przez Kancelarię Prezydenta we współpracy z Narodowym Instytutem Wolności. 
Sobota, 29 czerwca 2019

Wystąpienie podczas inauguracji Międzynarodowych Targów Rolno-Przemysłowych 

Będziemy walczyli o środki na rozwój polskich gospodarstw rolnych i na rozwój polskiej wsi. Również niezwykle istotne jest, w jaki sposób są wydawane te środki na wsparcie obszarów wiejskich – mówił Prezydent podczas wystąpienia w Minikowie. 
Czwartek, 27 czerwca 2019

Prezydent do nowo powołanych członków Rady Dialogu Społecznego: Najważniejszym elementem Rady jest dialog 

Wszystko to czynimy po to, żeby Polska mogła się lepiej rozwijać, aby naszemu społeczeństwu lepiej się żyło, aby wszystkie elementy funkcjonowania naszego państwa były zrównoważone; takie jest zadanie Rady. Ale najważniejszym jej elementem jest dialog. 
Czwartek, 27 czerwca 2019

Wystąpienie Prezydenta podczas „Spotkania Czwartkowego PZU” 

Nowoczesne państwo dba o zdrowie i życie swoich obywateli, zapewnia im to w jak największym stopniu – mówił Prezydent podczas „Spotkania Czwartkowego PZU”, nawiązując do Narodowej Strategii Onkologicznej oraz jednej z akcji PZU „10 lat dłużej”. 
1 POPRZEDNIA 1234567  97
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.