przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Wtorek, 7 stycznia 2020

Wypowiedź Prezydenta po posiedzeniu Rady Gabinetowej 

Prawdziwie najważniejszym dniem, w którym świat obchodzi Światowy Dzień Pamięci o Ofiarach Holokaustu, jest 27 stycznia. To jest ta data i to miejsce, czyli teren b. niemieckiego, nazistowskiego obozu koncentracyjnego i zagłady Auschwitz-Birkenau – mówił. 
Wtorek, 7 stycznia 2020

Wystąpienie otwierające posiedzenie Rady Gabinetowej 

Wypowiedzi Prezydenta Rosji zakłamują w sposób ewidentny prawdę historyczną; są swoistym rewizjonizmem poststalinowskim, próbują przerzucić na Polskę odpowiedzialność za wywołanie II wojny światowej – mówił Prezydent Andrzej Duda. 
Wtorek, 7 stycznia 2020

Wystąpienie Prezydenta na konferencji „Zdrowie roślin w dobie zmian klimatu”

Cieszę się, że w tak przemyślany, konstruktywny sposób podejmujemy działania dla ochrony klimatu, bo dla ochrony klimatu można działać na bardzo różne sposoby i każdą możliwość ku temu trzeba wykorzystywać – podkreślał Andrzej Duda. 
Poniedziałek, 6 stycznia 2020

Wystąpienie podczas Orszaku Trzech Króli w Warszawie

Prezydent Andrzej Duda podkreślał, że „Orszak Trzech Króli” stał się tradycją ogólnopolską, a także tradycją Polaków na całym świecie. 
Piątek, 27 grudnia 2019

Wystąpienie podczas uroczystości powołania Cezarego Kochalskiego do RPP

– Cieszę się, że doświadczony ekonomista, naukowiec, z dorobkiem, a także praktyk obserwujący rynek będzie współodpowiedzialny za kształtowanie polityki pieniężnej państwa – podkreślił Prezydent wręczając Cezaremu Kochalskiemu akt powołania w skład RPP. 
Piątek, 20 grudnia 2019

Prezydent: Black Hawk dla wojska to początek nowej ery 

Cztery śmigłowce Black Hawk dla Wojsk Specjalnych to początek nowej ery – powiedział prezydent Andrzej Duda podczas przekazania tych maszyn. 
Czwartek, 19 grudnia 2019

Wystąpienie Pary Prezydenckiej podczas spotkania wigilijnego z żołnierzami PKW na Sycylii

Życzymy, by to przesłanie Świąt Bożego Narodzenia – przesłanie miłości, pokoju i solidarności ze wszystkimi ludźmi –stało się również Państwa udziałem – mówiła Para Prezydencka. 
Czwartek, 19 grudnia 2019

Wystapienie Prezydenta podczas apelu w PKW Sophia

– Żołnierze unijnej misji Sophia na Morzu Śródziemnym chronią bezpieczeństwo Europy i tych, którzy z narażeniem życia chcą się do niej dostać – podkreślał Andrzej Duda. 
1 POPRZEDNIA 2345678  117
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.