przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Środa, 18 grudnia 2019

Wystąpienie Pary Prezydenckiej podczas przekazania Betlejemskiego Światła Pokoju

Życzę nam wszystkim, aby to światełko niosło moc, która sprawi, że będziemy umieli pięknie się różnić – mówiła Agata Kornhauser-Duda, która w Pałacu Prezydenckim razem z Andrzejem Dudą odebrała od harcerzy Betlejemskie Światło Pokoju. 
Wtorek, 17 grudnia 2019

Prezydent: Gdyby nie tamta krew, nie byłoby dzisiejszej wolnej Polski 

Gdyby nie tamta krew nie byłoby dzisiejszej wolnej Polski. I nie mógłbym stać dzisiaj tutaj, przed tą bramą i mówić tego, co mi podpowiada serce, tego, co po prostu chcę powiedzieć – mówił Prezydent RP Andrzej Duda podczas uroczystości w Szczecinie. 
Wtorek, 17 grudnia 2019

Wystąpienie na świątecznym spotkaniu w żołnierzami 

Wszędzie, gdzie są nasi żołnierze, jesteśmy przez nich wspaniale reprezentowani. Wielokrotnie mam wielką przyjemność, że mogę wysłuchać pochwał i superlatyw pod adresem naszych żołnierzy za to, w jaki sposób służą, jakimi są ludźmi – mówił Andrzej Duda. 
Poniedziałek, 16 grudnia 2019

Wypowiedź Prezydenta dla mediów w Bastogne

– Zaproszenie Polski na uroczystości w Belgii i Luksemburgu to gest, który oddaje honor naszym żołnierzom walczącym w czasie II wojny światowej – mówił Prezydent. 
Piątek, 13 grudnia 2019

Wypowiedź po uroczystym zapaleniu „Światła Wolności”

Wszyscy, którzy wtedy stawali, walcząc o wolną Polskę, a przede wszystkim o wolność nas Polaków, są zapisanymi w naszej historii na wieczne czasy bohaterami – mówił Prezydent na Placu Marszałka Józefa Piłsudskiego. 
Piątek, 13 grudnia 2019

Wystąpienie podczas uroczystości wręczenia odznaczeń w 38. rocznicę wprowadzenia stanu wojennego 

– To z pewnością najstraszniejszy czas w ostatnich dziejach Rzeczypospolitej, najbardziej dramatyczny i traumatyczny – mówił Prezydent Andrzej Duda. 
Czwartek, 12 grudnia 2019

Wystąpienie podczas Forum Przywództwa „Polska-Estonia, wspólnota celów w Radzie Bezpieczeństwa ONZ” 

Jesteśmy zdeterminowani, aby kontynuować misję rozpoczętą w RB ONZ, promując fundamentalne dla nas tematy i zagadnienia w trakcie teraz trzyletniej kadencji w Radzie Praw Człowieka w latach 2020-2022 – podkreślił Prezydent. 
Czwartek, 12 grudnia 2019

Wystąpienie podczas uroczystości powołania nowych członków RDS

Rada Dialogu Społecznego jest stworzona po to, żeby dyskutować i wypracowywać najważniejsze rozwiązania – mówił Prezydent Andrzej Duda podczas uroczystości w Pałacu Prezydenckim. 
1 POPRZEDNIA 3456789  117
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.