przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Ważne

W niedzielę 25 sierpnia o godz. 11.00 przed Pałacem Prezydenckim odbędzie się briefing prasowy Szefa Gabinetu Prezydenta RP Krzysztofa Szczerskiego poświęcony m. in. obchodom 80. rocznicy wybuchu II wojny światowej. W niedzielę 25 sierpnia o godz. 11.00 przed Pałacem Prezydenckim odbędzie się briefing prasowy Szefa Gabinetu Prezydenta RP Krzysztofa Szczerskiego poświęcony m. in. obchodom 80. rocznicy wybuchu II wojny światowej.
| | |
A | A | A
Piątek, 14 czerwca 2019

Wystąpienie Prezydenta w gazoporcie Sabine Pass [PL/ENG] 

Cieszę się, że obok bezpieczeństwa militarnego, które otrzymujemy z USA poprzez współpracę w ramach NATO, otrzymujemy od Stanów Zjednoczonych także wsparcie energetyczne w postaci tej właśnie wymiany handlowej – mówił Andrzej Duda. 
Piątek, 14 czerwca 2019

Wystąpienie Prezydenta w MD Anderson Cancer Center 

MD Anderson Cancer Center to jeden z najbardziej skutecznych ośrodków badawczych nad nowotworami; to jeden z najpoważniejszych na świecie partnerów, z którymi chcemy się zmierzyć z tą straszliwą plagą, jaką są choroby onkologiczne – mówił Andrzej Duda. 
Czwartek, 13 czerwca 2019

Wystąpienie Prezydenta podczas spotkania z Polonią w Houston 

Polskość tutaj tętni. Jest to jedno z największych w Stanach Zjednoczonych skupisk Polaków. Dziękuję Wam, że pamiętacie o swojej ojczyźnie i za to trwanie przy Polsce i polskości – podkreślił Prezydent. 
Środa, 12 czerwca 2019

Konferencja Andrzeja Dudy i Donalda Trumpa [PL/ENG] 

Podpisaliśmy dziś dokument, który ma charakter przełomowy – powiedział Andrzej Duda na konferencji w Białym Domu o wspólnej deklaracji podpisanej przez Prezydentów Polski i Stanów Zjednoczonych. 
Środa, 12 czerwca 2019

Wystąpienie Andrzeja Dudy podczas przyjęcia wydanego przez Donalda Trumpa z Małżonką na cześć polskiej Pary Prezydenckiej [PL/ENG] 

Razem z moją Małżonką jesteśmy zaszczyceni, że możemy być tutaj w Białym Domu po raz drugi w przeciągu dziesięciu miesięcy. W tym roku Polska i Stany Zjednoczone obchodzą kolejną wspólną rocznicę – stulecie nawiązania stosunków dyplomatycznych. 
Wtorek, 11 czerwca 2019

Wystąpienie na Warszawskich Targach Humanitarnych 

– Mam nadzieję, że Warszawskie Targi Humanitarne będą wydarzeniem, które przyczyni się do zwiększenia zaangażowania w debatę o światowych trendach humanitarnych i rozwojowych – mówił Prezydent podczas inauguracji Warszawskich Targów Humanitarnych. 
Poniedziałek, 10 czerwca 2019

„Dziękuję za godne reprezentowanie Polski i niezwykłą postawę”

Zawsze ten moment, kiedy człowiek gotów jest zaryzykować, a w efekcie także oddać swoje życie, aby ratować innych, jest momentem niezwykłym – podkreślał Andrzej Duda wręczając odznaczenia uczestnikom akcji ratunkowej na Nanga Parbat. 
Poniedziałek, 10 czerwca 2019

Prezydent do studentów z USA: Chcę, żebyście uważali Polskę za państwo wartościowe 

Państwo jesteście tym młodym pokoleniem, które za kilka lat zacznie kształtować Stany Zjednoczone. Chciałbym, żebyście uważali Polskę za państwo wartościowe – mówił Andrzej Duda do studentów, którzy biorą udział w 3. edycji Stażu Prezydenckiego. 
1 POPRZEDNIA 3456789  97
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.