przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Ważne

W niedzielę 25 sierpnia o godz. 11.00 przed Pałacem Prezydenckim odbędzie się briefing prasowy Szefa Gabinetu Prezydenta RP Krzysztofa Szczerskiego poświęcony m. in. obchodom 80. rocznicy wybuchu II wojny światowej. W niedzielę 25 sierpnia o godz. 11.00 przed Pałacem Prezydenckim odbędzie się briefing prasowy Szefa Gabinetu Prezydenta RP Krzysztofa Szczerskiego poświęcony m. in. obchodom 80. rocznicy wybuchu II wojny światowej.
| | |
A | A | A
Poniedziałek, 10 czerwca 2019

Prezydent do studentów z USA: Chcę, żebyście uważali Polskę za państwo wartościowe 

Państwo jesteście tym młodym pokoleniem, które za kilka lat zacznie kształtować Stany Zjednoczone. Chciałbym, żebyście uważali Polskę za państwo wartościowe – mówił Andrzej Duda do studentów, którzy biorą udział w 3. edycji Stażu Prezydenckiego. 
Czwartek, 6 czerwca 2019

Prezydent: Chcemy bezpieczeństwa i dobrobytu naszych społeczeństw 

Chcemy dla przedsiębiorców i turystów stworzyć lepsze możliwości komunikacji, transportu, rozwoju, także gospodarczego, a także zapewnić bezpieczeństwo energetyczne – mówił Andrzej Duda na konferencji kończącej IV szczyt Inicjatywy Trójmorza. 
Środa, 5 czerwca 2019

Prezydent: Chcemy mierzyć efekty Trójmorza kilometrami zbudowanych dróg 

Rezultaty Trójmorza chcemy mierzyć nie w liczbie wzajemnych spotkań i podpisanych deklaracji, ale w kilometrach nowych dróg, zmodernizowanych gazociągów czy kwotach wydanych na pilne inwestycje — mówił Prezydent w Lublanie podczas otwarcia Forum Biznesu. 
Środa, 5 czerwca 2019

Udział Prezydenta RP w otwarciu wystawy poświęconej Emilowi Korytce 

Jestem ogromnie wdzięczny Panu Prezydentowi i Panom Przewodniczącym za to, że właśnie takiego człowieka – który stanowi tak piękny przykład przyjaźni i współpracy pomiędzy naszymi narodami – tutaj, w tym budynku, wyeksponowali. 
Środa, 5 czerwca 2019

Wspólna Deklaracja IV Szczytu Inicjatywy Trójmorza

Deklaracja podpisana podczas IV szczytu Trójmorza w Słowenii przez Prezydentów oraz ich przedstawicieli wysokiego szczebla z 12 państw uczestniczących w Inicjatywie Trójmorza. 
Wtorek, 4 czerwca 2019

Wypowiedź po spotkaniu z Prezydentem Ukrainy

– Zapewniłem, że cały czas wspieramy starania Ukrainy o zachowanie i przede wszystkim przywrócenie jej integralności terytorialnej – podkreślał Andrzej Duda. 
Wtorek, 4 czerwca 2019

Wypowiedź po spotkaniu z Sekretarzem Generalnym NATO

– Naszą wolą jest, aby zwiększona, mam nadzieję, w przyszłości obecność amerykańska wpisała się w tworzenie bezpieczeństwa w naszym regionie, ale przede wszystkim wpisała się w działania sojusznicze realizowane pod auspicjami NATO – mówił Andrzej Duda. 
Wtorek, 4 czerwca 2019

Wystąpienie Prezydenta podczas uroczystości wręczenia odznaczenia Rogerowi Scrutonowi 

Polacy pokazali, że chcą być wolni. Nie mam żadnych wątpliwości, że właśnie idee głoszone przez Pana Profesora także przyczyniły się do wzrostu odwagi w polskim społeczeństwie, aby to uczynić – mówił Prezydent, który uhonorował Rogera Scrutona. 
1 POPRZEDNIA 45678910  97
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.