przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Środa, 11 grudnia 2019

Wystąpienie w Nowym Mieście Lubawskim 

Wierzę, że będziemy budowali Polskę jako państwo sprawiedliwe, gdzie ci, którzy dokonują przestępstw, łapówkarstwa, oszustwa, będą bezwzględnie karani – mówił Andrzej Duda. 
Środa, 11 grudnia 2019

Wystąpienie na konferencji pt. „Centra Usług Społecznych – Nowa Jakość Polityki Społecznej” 

– Jeśli chcemy budować państwo nowoczesne, które w nowoczesny sposób służy obywatelowi, to kwestia usług społecznych musi mieć charakter zdecydowanie szerszy niż tylko prosto pojmowana pomoc społeczna – ocenił Prezydent. 
Wtorek, 10 grudnia 2019

Wystąpienie podczas spotkania z uczestnikami konkursu „Mistrzowie i patrioci” 

– Polski sport stał się niezwykle ważnym elementem kształtowania się odrodzonego polskiego państwa – podkreślał Prezydent podczas spotkania z uczestnikami konkursu „Mistrzowie i patrioci”. 
Poniedziałek, 9 grudnia 2019

Wystąpienie Prezydenta w Brzozowie 

Zadaniem rządzących jest tworzenie Polski nowoczesnej, a zarazem strzegącej tradycyjnych wartości – mówił Andrzej Duda podczas spotkania z mieszkańcami powiatu brzozowskiego (woj. podkarpackie). 
Poniedziałek, 9 grudnia 2019

Prezydent: Nasze wartości pozwoliły nam przetrwać najtrudniejsze czasy 

Musimy pamiętać, że nasze wartości pozwoliły nam przetrwać najtrudniejsze czasy – podkreślał Andrzej Duda na spotkaniu z mieszkańcami Dubiecka w województwie podkarpackim. 
Poniedziałek, 9 grudnia 2019

Wystapienie Prezydenta podczas piątej edycji projektu „Startupy w Pałacu”

Firmy biorące udział w tegorocznej edycji są to firmy, które mają już za sobą jakiś sukces w obrocie międzynarodowym; są tak innowacyjne, że mają szanse na dalszy dynamiczny rozwój i być może w perspektywie przestaną być startupami – mówił Prezydent. 
Sobota, 7 grudnia 2019

Wystąpienie Prezydenta podczas jubileuszu 30-lecia odrodzonego samorządu lekarskiego

Moja ogromna prośba do samorządu: Chciałbym, abyście Państwo włączali się w to, w jaki sposób zmienia się, i w jaki sposób trzeba zmieniać polską służbą zdrowia – apelował Andrzej Duda. 
Piątek, 6 grudnia 2019

Wystąpienie Prezydenta podczas gali „100 lat PZPN”

Prezydent Andrzej Duda podziękował za 100 lat Polskiego Związku Piłki Nożnej, za 100 lat działalności dla piłki nożnej, budowania polskiego sportowego ducha, wielkich przeżyć z biało-czerwonymi flagami w rękach. 
1 POPRZEDNIA 45678910  117
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.