przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Wtorek, 7 marca 2017

Wystąpienie Prezydenta RP na podsumowaniu roku Akcji Pomocowych dla Polaków na Wschodzie

- To nie jest pomoc ‒ to jest wdzięczność, i jej wyraz w związku z tym, i to jest solidarność. I te dwa słowa, które także w tych materiałach filmowych padały, mają tutaj znaczenie kluczowe - powiedział prezydent Andrzej Duda podczas spotkania. 
Poniedziałek, 6 marca 2017

Wystąpienie Prezydenta RP podczas uroczystości podpisania aktu ratyfikacyjnego AGN

Transport rzeczny, transport wodny śródlądowy jest transportem tańszym, a przede wszystkim jest transportem nieporównywalnie bardziej ekologicznym, korzystnym dla ochrony środowiska naturalnego – mówił prezydent Andrzej Duda w poniedziałek. 
Środa, 1 marca 2017

Wystąpienie Prezydenta RP na uroczystości wręczenia odznaczeń w Narodowym Dniu Pamięci Żołnierzy Wyklętych

To ci, którzy przez lata ukrywali się w lesie, cierpiąc głód, niedolę, chłód, choroby, nieustanne prześladowania. To ci, którzy ich wspierali, którzy im pomagali, zakładali różnego rodzaju organizacje - mówił Prezydent RP 1 marca w Pałacu Prezydenckim. 
Środa, 1 marca 2017

Wystapienie Prezydenta RP podczas obchodów Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Muzeum Żołnierzy Wyklętych, które powstanie na warszawskim Mokotowie, jest oskarżeniem komunistów i świadectwem, co się dzieje, gdy Polska nie jest suwerenna; wierzę, że będzie piętnem dla oprawców i znakiem chwały dla bohaterów - podkreślił Prezydent. 
Środa, 1 marca 2017

Wystąpienie Prezydenta RP podczas uroczystego Apelu Pamięci Żołnierzy Wyklętych

- Niepodległość dla każdego narodu jest najcenniejsza, Żołnierze Wyklęci rozumieli to doskonale - powiedział w środę prezydent Andrzej Duda przed Grobem Nieznanego Żołnierza podczas obchodów Narodowego Dnia Pamięci "Żołnierzy Wyklętych". 
Wtorek, 28 lutego 2017

Wystąpienie Prezydenta RP w Rawiczu

Musimy budować Polskę silną, suwerenną i sprawiedliwą dla wszystkich - podkreślił prezydent Andrzej Duda w Rawiczu podczas uroczystości upamiętniających Żołnierzy Wyklętych. 
Poniedziałek, 27 lutego 2017

Wystąpienie podczas uroczystości złożenia ślubowania przez sędziego TK Grzegorza Jędrejka

Niezwykle ważne jest bowiem utrzymanie ładu konstytucyjnego w naszym państwie i ocenianie przede wszystkim aktów prawnych, aktów normatywnych, ustaw z punktu widzenia ich zgodności z konstytucją - powiedział prezydent Andrzej Duda. 
Czwartek, 23 lutego 2017

Wystąpienie Prezydenta z okazji koncertu Dudaski Tłusty Czwartek w Zakopanem

- Cieszę się, że mogę być tutaj z Państwem, i cieszę się, że mogę słuchać tej muzyki, która – nie ukrywam – bardzo głęboko jest w moim sercu - mówił prezydent Andrzej Duda. 
1 POPRZEDNIA 93949596979899  117
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.