Menu rozwijane

10 grudnia 2021

Szanowni Państwo!

Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia, czas radości, wzajemnej życzliwości, rodzinnych spotkań. To również czas, gdy w sposób wyjątkowy pamiętamy o potrzebujących. O tych, którzy z różnych powodów borykają się z życiowymi trudnościami. Zadbajmy wspólnie, by każdy mógł w tym świątecznym czasie doświadczyć ciepła i dobroci.

Świąteczna Zbiórka Żywności to akcja, która organizowana jest już od dwudziestu pięciu lat przez Federację Polskich Banków Żywności. Także my z radością włączamy się w nią już kolejny raz i zachęcamy do tego wszystkich Państwa. Można zrobić to nie tylko w wybranych sklepach, ale także w charytatywnym sklepie internetowym. Do 20 grudnia na stronie zbiorkazywnosci.pl można kupić wirtualny koszyk z żywnością albo dokonać wpłaty, za którą kupiona zostanie żywność dla osób potrzebujących.

Dziękujemy wszystkim, którzy już włączyli się w Świąteczną Zbiórkę Żywności, a zwłaszcza tysiącom wolontariuszy, którzy mimo pandemii poświęcili swój czas, by zbierać żywność w sklepach w całej Polsce. Pamiętajmy, że dzieląc się żywnością z potrzebującymi, możemy to robić przez cały rok, także za pośrednictwem Banków Żywności.

Wszystkim Państwu życzymy radosnych, spokojnych i zdrowych Świąt.

Wszystkiego dobrego!

002_Para_Prezydencka_nagranie_20211201_JS__1049amin.jpg [1.40 MB]