przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Wtorek, 8 października 2019

Prezydent: D. Trump obiecał, że sprawa wiz w trakcie jego kadencji będzie załatwiona

Prezydent USA Donald Trump obiecał mi osobiście, że sprawa zniesienia wiz dla Polaków zostanie załatwiona w okresie jego kadencji i cieszę się, że to następuje – powiedział Prezydent Andrzej Duda w rozmowie z portalem niezależna.pl. 
Sobota, 28 września 2019

Wywiad Prezydenta dla niezalezna.pl

O relacjach z Prezydentem Donaldem Trumpem, wojskach USA w Polsce i imperialnej polityce Rosji, a także o przyszłorocznych wyborach prezydenckich – mówi w wywiadzie dla niezalezna.pl Prezydent Andrzej Duda. 
Środa, 25 września 2019

Rozmowa w programie „Gość Wiadomości”

Są wielkie polityczne interesy USA, które przemawiają za tym, by wojska amerykańskie były w Europie, na wschodniej flance NATO. Jest to dla nas korzystne, bo wzmacnia nasze bezpieczeństwo – mówił Andrzej Duda na antenie TVP. 
Czwartek, 19 września 2019

Wywiad Prezydenta RP dla „Gościa Niedzielnego”

Albo Polska będzie dobrze rządzona, z uwzględnieniem interesów obywateli, z uczciwym podziałem dóbr, ze sprawiedliwym rozwojem wszystkich części kraju, albo nie będzie – mówi Prezydent Andrzej Duda, pytany o wynik zbliżających się wyborów do parlamentu. 
Niedziela, 15 września 2019

Wywiad dla programu „Tydzień” w TVP

Przez te cztery lata nastąpiło w polskim rolnictwie wiele dobrych zmian, przede wszystkim w polskich domach rolniczych, to jest sprawa niezwykle istotna. Myślę tutaj o programach, które zostały wdrożone – mówił Prezydent Andrzej Duda. 
Niedziela, 1 września 2019

Prezydent: Holokaust to część naszej narodowej pamięci

– Holokaust był wymierzony w naród żydowski, którego część należała do narodu polskiego, dlatego uważamy Zagładę za element naszej narodowej pamięci – powiedział Prezydent Andrzej Duda w opublikowanym w niedzielę wywiadzie dla dziennika „Israel Hayom”. 
Sobota, 31 sierpnia 2019

Andrzej Duda: Polska i Niemcy to wzór pojednania

Prezydent Andrzej Duda oświadczył w rozmowie z dziennikiem „Bild”, że Polska i Niemcy są wzorem pojednania. Zaznaczył jednocześnie, że reparacje za zniszczenia, dokonane przez Niemcy podczas II wojny światowej, to kwestia odpowiedzialności i moralności. 
Piątek, 2 sierpnia 2019

Prezydent: Zaproponowałem PKW 13 października jako datę wyborów parlamentarnych

Chciałbym, żeby kampania była jak najkrótsza. Polacy oczekują spokoju, a kampania jest okresem starcia – mówił Prezydent w rozmowie z Bogdanem Rymanowskim w programie „Wydarzenia i opinie” na antenie Polsat News. 
1234567  25
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.