przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Wtorek, 24 stycznia 2017

Wywiad prezydenta Andrzeja Dudy dla TV Republika 

- Jestem przeciwnikiem takiego głębokiego konfliktu. Uważam, że on nigdy nie powinien mieć miejsca, bo rzeczywiście w dużym stopniu przynajmniej utrudnia tworzenie dobrego prawa, utrudnia dobre funkcjonowanie państwa - mówił prezydent w wywiadzie. 
Środa, 18 stycznia 2017

Wywiad Prezydenta RP dla RMF FM 

- Podpisałem budżet w przekonaniu, że został on uchwalony prawidłowo – podkreślił w rozmowie z Robertem Mazurkiem prezydent Andrzej Duda. - Żywotność sojuszu nie pokazuje, że z NATO miałoby stać się coś złego – odniósł się do wypowiedzi Donalda Trumpa. 
Środa, 28 grudnia 2016

Wywiad Prezydenta dla "Gazety Polskiej"

Prezydent Andrzej Duda udzielił wywiadu tygodnikowi "Gazeta Polska". 
Poniedziałek, 19 grudnia 2016

Wywiad Prezydenta RP dla TVP 

- Prezes PiS Jarosław Kaczyński i marszałek Sejmu Marek Kuchciński, powiedzieli mi, że w ich przekonaniu głosowanie odbyło się absolutnie w sposób legalny - powiedział w poniedziałek w TVP prezydent Andrzej Duda. 
Poniedziałek, 19 grudnia 2016

Prezydent dla „Do Rzeczy”: Wolność zgromadzeń jednym z podstawowych praw demokracji

Prawo do zgromadzeń, wolność zgromadzeń jest dla mnie jednym z podstawowych praw demokracji, służących obywatelom - uważa prezydent Andrzej Duda. Wywiad z Prezydentem RP ukazał się w specjalnym numerze tygodnika „Do Rzeczy”. 
Niedziela, 4 grudnia 2016

Prezydent o Trybunale Konstytucyjnym i wolności zgromadzeń 

Czekam, aż Trybunał Konstytucyjny przyśle do mnie uchwałę Zgromadzenia Ogólnego sędziów TK podjętą zgodnie z obowiązującymi przepisami konstytucji i ustawy, wskazującą kandydatów na prezesa TK - powiedział w niedzielę prezydent Andrzej Duda w TVN24. 
Czwartek, 24 listopada 2016

"Kwota wolna będzie podwyższana zapewne stopniowo" 

Zakładam, że kwota wolna od podatku będzie miała wysokość co najmniej ośmiu tysięcy złotych, ale będzie ona podwyższana pewnie stopniowo - powiedział w czwartek w wywiadzie dla portalu Interia prezydent Andrzej Duda. 
Czwartek, 24 listopada 2016

Wywiad Prezydenta RP dla portalu Interia

Zrealizowaliśmy 500+, realizujemy Program Darmowych Leków dla Seniorów, chcemy wprowadzać Program Mieszkanie+, realizujemy cały szereg takich działań, które mają dawać formację wsparcia - mówił prezydent Andrzej Duda w wywiadzie na żywo dla Interii. 
1 POPRZEDNIA 10111213141516  23
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.