Menu rozwijane

Prezydent RP Andrzej Duda: Fundusz Odbudowy to olbrzymi plan finansowy. Ta gigantyczna kwota 750 miliardów euro to jest niezwykły impuls do rozwoju.
Prezydent Andrzej Duda: Fundusz Odbudowy to olbrzymi plan finansowy, który niektórzy porównują ze słynnym planem Marshalla. Miejmy nadzieję, że tak się stanie także teraz.
Andrzej Duda: Ostatnie sześć lat pokazało, że nie można nie podejmować dużych wyzwań. Da się, potrafimy. Mamy determinację. Nie wszystko udaje się od razu, ale wielkie inwestycje się rozpędzają.
Barwy i symbolika polskiej flagi narodowej mają ogromną moc. Po raz pierwszy te biało-czerwone barwy rok po uchwaleniu Konstytucji 3 Maja zostały uznane za barwy polskie.
Prowadzę polską politykę od ponad 5 lat i wszystko, co robię, jest ukierunkowane na to, aby zapewnić naszemu krajowi suwerenność energetyczną – mówił Prezydent w Polsat News.
Apeluję o przestrzeganie obostrzeń. Nasze zachowanie plus konsekwentnie realizowany program szczepień prowadzą do zahamowania pandemii COVID-19 – mówił Andrzej Duda.
2 maja na Górze św. Anny planujemy duże uroczystości z okazji rocznicy III Powstania Śląskiego – zapowiedział w wywiadzie Prezydent RP Andrzej Duda.
Jedną z wielkich wartości współpracy w ramach V4 jest to, że omawiamy wszystkie tematy. To bardzo ułatwia pracę – mówił Prezydent RP o zakończonym dziś szczycie Grupy Wyszehradzkiej.
Jedną z wielkich wartości współpracy w ramach V4 jest to, że omawiamy wszystkie tematy – mówił o zakończonym dziś szczycie Grupy Wyszehradzkiej Prezydent Andrzej Duda w programie „Gość Wiadomości” w TVP1.
Prezydent RP Andrzej Duda: Tak długo, jak przestrzegane jest prawo międzynarodowe, nie ma wojny.
Nikt nie powie, że wszystko, co zostało zrobione, było idealne. Ale proszę mi pokazać kraj, który podejmował tylko optymalne rozwiązania – mówił Prezydent RP.
Prezydent RP : W Stanach Zjednoczonych sprawa wyborów jest rozstrzygnięta i w ogóle nie ma o czym tu dyskutować. Gratulacje złożyłem w odpowiednim momencie.
Prezydent RP Andrzej Duda był gościem programu „Sprawdzam” w TVN24. Wśród tematów rozmowy m.in. wybory w USA, szczepionki przeciwko COVID-19 i sytuacja przedsiębiorców.
Nie będzie obowiązku szczepienia przeciw COVID-19. Szczepienia są i pozostają dobrowolne – mówił Andrzej Duda podczas sesji pytań i odpowiedzi (Q&A) w mediach społecznościowych.
Dążymy do tego, aby dzieci jak najszybciej wróciły do szkoły, rzecz jasna w miarę możliwości, bezpieczeństwa i dzieci, i nauczycieli i całego personelu – mówił Andrzej Duda podczas sesji Q&A.