przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Środa, 28 maja 2014

Odznaczenia państwowe dla pracowników UKSW

  |   Święto Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie Święto Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie Święto Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie Święto Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie Święto Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie Święto Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie Święto Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie Święto Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie Święto Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie Święto Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie Święto Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie Święto Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie

Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Bronisław Komorowski nadał odznaczenia państwowe zasłużonym pracownikom Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Odznaczenia wręczył minister Maciej Klimczak.

 

Odznaczeni zostali:

 

Złotym Krzyżem Zasługi

za zasługi w działalności na rzecz rozwoju nauki

 

ksiądz Janusz Balicki
ksiądz Piotr Mazurkiewicz
ksiądz Jan Niewęgłowski
ksiądz Janusz Surzykiewicz

 

za zasługi w działalności na rzecz osób potrzebujących pomocy i wsparcia

siostra Kazimiera Bojkowska

 

Ponadto za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej minister Maciej Klimczak wręczył pracownikom Uniwersytetu Złote, Srebrne i Brązowe Medale za Długoletnią Służbę.

 

Uroczystość odbyła się w ramach Święta Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie w auli im. Jana Pawła II, w kampusie uniwersyteckim przy ul. Dewajtis 5.

 

Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.