przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Czwartek, 29 maja 2014

Odznaczenia za zasługi dla rozwoju dziennikarstwa

  |   Odznaczenia za zasługi dla rozwoju dziennikarstwa Odznaczenia za zasługi dla rozwoju dziennikarstwa Odznaczenia za zasługi dla rozwoju dziennikarstwa Odznaczenia za zasługi dla rozwoju dziennikarstwa Odznaczenia za zasługi dla rozwoju dziennikarstwa Odznaczenia za zasługi dla rozwoju dziennikarstwa Odznaczenia za zasługi dla rozwoju dziennikarstwa Odznaczenia za zasługi dla rozwoju dziennikarstwa Odznaczenia za zasługi dla rozwoju dziennikarstwa Odznaczenia za zasługi dla rozwoju dziennikarstwa Odznaczenia za zasługi dla rozwoju dziennikarstwa Odznaczenia za zasługi dla rozwoju dziennikarstwa Odznaczenia za zasługi dla rozwoju dziennikarstwa Odznaczenia za zasługi dla rozwoju dziennikarstwa Odznaczenia za zasługi dla rozwoju dziennikarstwa Odznaczenia za zasługi dla rozwoju dziennikarstwa

Zobacz także: List prezydenta na otwarciu wystawy "25 lat polskich przemian. Fotokronika PAP" Prezydent RP nadał odznaczenia państwowe zasłużonym pracownikom i współpracownikom Polskiej Agencji Prasowej. W imieniu Bronisława Komorowskiego aktu dekoracji dokonał doradca prezydenta  Jerzy Smoliński, którzy odczytał również list Prezydenta RP skierowany do uczestników uroczystości.

 
Uroczystość wręczenia odznaczeń państwowych odbyła się w zabudowaniach dawnej Drukarni Naukowo-Technicznej w Warszawie z okazji otwarcia wystawy „25 lat polskich przemian. Fotokronika PAP”.
 
Odznaczeni zostali:
 
za zasługi w działalności na rzecz rozwoju dziennikarstwa
 
ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI
 
Anna BRZEZIŃSKA- SKARŻYŃSKA
Maciej  DANIELEWICZ
 
SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI
 
Jarosław CHYŁA 
Wojciech DRABAREK 
Mirosław HARASIM 
Wojciech KAŹMIERCZAK 
Zdzisław MIODUSZEWSKI 
Lidia SOBAŃSKA
Witold Tomasz ZALEWSKI 
 
BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI
 
Jacek BEDNARCZYK 
Maciej CHMIEL
Agata JABŁOŃSKA-ANDRZEJCZUK 
Elwira KRZYŻANOWSKA  
Alfred KYC 
Grzegorz MOMOT 
Radosław PIETRUSZKA 
Jacek TURCZYK.
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.