przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Wtorek, 17 lutego 2015

Prezydent do lekkoatletów: Dziękuję za sukcesy, życzę następnych

  |   Otwarcie zawodów Pedro’s Cup Otwarcie zawodów Pedro’s Cup Otwarcie zawodów Pedro’s Cup Otwarcie zawodów Pedro’s Cup Otwarcie zawodów Pedro’s Cup Otwarcie zawodów Pedro’s Cup Otwarcie zawodów Pedro’s Cup Otwarcie zawodów Pedro’s Cup Otwarcie zawodów Pedro’s Cup Otwarcie zawodów Pedro’s Cup Otwarcie zawodów Pedro’s Cup Otwarcie zawodów Pedro’s Cup Otwarcie zawodów Pedro’s Cup Otwarcie zawodów Pedro’s Cup Otwarcie zawodów Pedro’s Cup

Podczas otwarcia zawodów Pedro's Cup w Atlas Arenie w Łodzi prezydent Bronisław Komorowski wręczył odznaczenia za zasługi na rzecz rozwoju i upowszechniania sportu w Polsce.

 
Odznaczeni zostali:
za wybitne zasługi dla rozwoju lekkiej atletyki w Polsce, za osiągnięcia w pracy trenerskiej
 
KRZYŻEM KAWALERSKIM ORDERU ODRODZENIA POLSKI
 
Edward SZYMCZAK

za zasługi w działalności na rzecz rozwoju i upowszechniania sportu
  
ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI
 
Lidia CHOJECKA-LEANDRO
Paweł FAJDEK
Adam KSZCZOT

Kamila LIĆWINKO

 

- W zasadzie się już zupełnie przyzwyczailiśmy do tego, że polski sport idzie od zwycięstwa do zwycięstwa. Dotyczy to także lekkiej atletyki. Ale myślę, że czasami dobrze jest przeżyć taką chwilę, w której widać, że jesteśmy w dalszym ciągu wdzięczni za te sportowe wzruszenia, za widok polskiej flagi idącej dumnie wysoko, wysoko z tytułu zwycięstw sportowych - mówił wręczając odznaczenia Bronisław Komorowski.

 

Prezydent wyraził radość, że w obecności tak wielu osób może razem ze wszystkimi podziękować zawodnikom i trenerom za sukcesy, "których w dalszym ciągu łakniemy, których chcemy, których oczekujemy, których życzymy naszym sportowcom. -  Serdecznie dziękuję za wysiłek, serdecznie dziękuję za sukcesy, życzę następnych - powiedział prezydent Komorowski.

Lokalizacja

Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.