przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Poniedziałek, 16 września 2013

Prezydent w fabryce produkującej systemy solarne

  |   Wizyta w fabryce produkującej systemy solarne Wizyta w fabryce produkującej systemy solarne Wizyta w fabryce produkującej systemy solarne Wizyta w fabryce produkującej systemy solarne Wizyta w fabryce produkującej systemy solarne Wizyta w fabryce produkującej systemy solarne Wizyta w fabryce produkującej systemy solarne Wizyta w fabryce produkującej systemy solarne Wizyta w fabryce produkującej systemy solarne Wizyta w fabryce produkującej systemy solarne Wizyta w fabryce produkującej systemy solarne Wizyta w fabryce produkującej systemy solarne Wizyta w fabryce produkującej systemy solarne Wizyta w fabryce produkującej systemy solarne Wizyta w fabryce produkującej systemy solarne

W poniedziałek w Sosnowcu prezydent Bronisław Komorowski odwiedził fabrykę Watt produkującą systemy solarne. Prezydent zwiedził halę produkcyjną, spotkał się z zarządem i pracownikami.

Zobacz także: Prezydent ogłosił laureatów Nagrody Gospodarczej Firma Watt to trzeci na świecie producent kolektorów słonecznych, prowadzący własne badania nad wydajnością systemów solarnych. W 2011 roku firma Watt została laureatem Nagrody Gospodarczej Prezydenta RP w kategorii „Zielona Gospodarka”.

Zobacz także: Lista odznaczonych w dniu Święta Wolności W czerwcu br. prezes firmy Sebastian Paszek został odznaczony przez prezydenta Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski za wybitne zasługi dla rozwoju Polskiej przedsiębiorczości oraz osiągnięcia w promowaniu polskiej myśli technicznej.
 

Lokalizacja

Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.