przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Piątek, 3 grudnia 2010

Bronisław Komorowski złożył życzenia górnikom

Prezydent Bronisław Komorowski odwiedził kopalnię „Piast” w Bieruniu   |   Prezydent Bronisław Komorowski odwiedził kopalnię „Piast” w Bieruniu Prezydent Bronisław Komorowski odwiedził kopalnię „Piast” w Bieruniu Prezydent Bronisław Komorowski odwiedził kopalnię „Piast” w Bieruniu Prezydent Bronisław Komorowski odwiedził kopalnię „Piast” w Bieruniu Prezydent Bronisław Komorowski odwiedził kopalnię „Piast” w Bieruniu Prezydent Bronisław Komorowski odwiedził kopalnię „Piast” w Bieruniu Prezydent Bronisław Komorowski odwiedził kopalnię „Piast” w Bieruniu Prezydent Bronisław Komorowski odwiedził kopalnię „Piast” w Bieruniu Prezydent Bronisław Komorowski odwiedził kopalnię „Piast” w Bieruniu Prezydent Bronisław Komorowski odwiedził kopalnię „Piast” w Bieruniu Prezydent Bronisław Komorowski odwiedził kopalnię „Piast” w Bieruniu

W piątek prezydent Bronisław Komorowski odwiedził kopalnię „Piast” w Bieruniu, gdzie z okazji święta patronki górników życzył im dobrej szychty na co dzień.

- Chcę tutaj, w Bieruniu złożyć życzenia dobrej szychty na co dzień, chcę złożyć życzenia górniczego szczęścia i pomyślności rozumianej jako pomyślność indywidualna każdego z górników, każdej z rodzin górniczych i każdej z instytucji każdej kopalni – mówił prezydent podkreślając, że kopalnia w Bieruniu jest jedną z największych i najlepiej zarządzanych kopalni w Polsce.

- To miejsce jest dobre, by powiedzieć o tym, że górnicy mają swoje zagwarantowane miejsce w ramach polskiej gospodarki. Że węgiel jest i będzie długo jeszcze jednym z najważniejszych, strategicznych surowców energetycznych. To dzisiaj rozumieją wszyscy w Polsce, szczególnie dlatego, że pada śnieg i że jest mróz – powiedział prezydent Komorowski.

Dziękował górnikom za ciężką pracę, której - jak podkreślił - na co dzień towarzyszy zagrożenie życia i barak komfortu. – Szczęść Boże – zakończył prezydent.
 

Lokalizacja

Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.