przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Piątek, 10 października 2014

Prezydent: Coraz więcej przestrzeni dla wolnej gospodarki

  |   Wizyta prezydenta w Zakładzie Ceramiki Paradyż Wizyta prezydenta w Zakładzie Ceramiki Paradyż Wizyta prezydenta w Zakładzie Ceramiki Paradyż Wizyta prezydenta w Zakładzie Ceramiki Paradyż Wizyta prezydenta w Zakładzie Ceramiki Paradyż Wizyta prezydenta w Zakładzie Ceramiki Paradyż Wizyta prezydenta w Zakładzie Ceramiki Paradyż Wizyta prezydenta w Zakładzie Ceramiki Paradyż Wizyta prezydenta w Zakładzie Ceramiki Paradyż Wizyta prezydenta w Zakładzie Ceramiki Paradyż Wizyta prezydenta w Zakładzie Ceramiki Paradyż Wizyta prezydenta w Zakładzie Ceramiki Paradyż Wizyta prezydenta w Zakładzie Ceramiki Paradyż Wizyta prezydenta w Zakładzie Ceramiki Paradyż Wizyta prezydenta w Zakładzie Ceramiki Paradyż Wizyta prezydenta w Zakładzie Ceramiki Paradyż Wizyta prezydenta w Zakładzie Ceramiki Paradyż

Prezydent Bronisław Komorowski, który odwiedził w piątek zakłady Ceramika Paradyż w woj. łódzkim, ocenił, że w ramach odzyskanej przez Polaków wolności jest coraz więcej przestrzeni dla wolnej gospodarki, mądrze zagospodarowywanej.

 
Prezydent zwrócił uwagę, że firma ma dokładnie 25 lat - tyle samo, co wolna Polska. Według niego Ceramika Paradyż jest przykładem zakładów, które potrafiły ten czas doskonale wykorzystać.
 
Jak podkreślił, sukces zakładów to także sukces samorządowców, którzy przed laty potrafili stworzyć odpowiednie warunki do tego, aby firma zdecydowała się zainwestować. Dzięki temu, dodał, przedsiębiorstwo budowało szansę dla siebie, pracowników, dla całej społeczności lokalnej i miasta, które było poranionym miastem po przemianie ustrojowej.
 
Prezydent zauważył, że do sukcesu polskiej przedsiębiorczości wystarczą ludzie kreatywni, z pomysłami, z wiedzą, którzy mają po swojej stronie mądrych samorządowców budujących zaplecze konieczne do inwestowania.
 
Podczas zwiedzania zakładu współwłaściciel i założyciel Ceramiki Paradyż Stanisław Tępiński wręczył Bronisławowi Komorowskiemu płytkę okolicznościową "25 lat Wolności i 25 lat Ceramiki Paradyż". (PAP)

Lokalizacja

Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.