Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędzia

Środa, 25 marca 2015

"Szczęścia żołnierskiego i rodzinnego"

  |   Prezydent RP w Nowym Glinniku podczas w wielkanocnego spotkania z żołnierzami Prezydent RP w Nowym Glinniku podczas w wielkanocnego spotkania z żołnierzami Prezydent RP w Nowym Glinniku podczas w wielkanocnego spotkania z żołnierzami Prezydent RP w Nowym Glinniku podczas w wielkanocnego spotkania z żołnierzami Prezydent RP w Nowym Glinniku podczas w wielkanocnego spotkania z żołnierzami Prezydent RP w Nowym Glinniku podczas w wielkanocnego spotkania z żołnierzami Prezydent RP w Nowym Glinniku podczas w wielkanocnego spotkania z żołnierzami Prezydent RP w Nowym Glinniku podczas w wielkanocnego spotkania z żołnierzami Prezydent RP w Nowym Glinniku podczas w wielkanocnego spotkania z żołnierzami

Życzę wszystkim szczęścia rodzinnego i szczęścia żołnierskiego, które jest tak potrzebne zawsze, w każdym momencie służby – mówił Prezydent RP w Nowym Glinniku k. Tomaszowa Mazowieckiego podczas w wielkanocnego spotkania z żołnierzami Wojska Polskiego.


Bronisław Komorowski złożył życzenia wszystkim żołnierzom i ich rodzinom, szczególne życzenia skierował do żołnierzy, którzy w czasie świąt będą pełnili służbę. - Składam serdeczne życzenia żołnierzom służącym poza granicami kraju. To ok. 500 żołnierzy, którzy świadczą swoją codzienną służbą w innych krajach o tym, że Polska czuje się cząstką wspólnoty międzynarodowej, czuje się współodpowiedzialna nie tylko za bezpieczeństwo naszego kraju, ale także innych narodów – mówił.
 

Życzył wszystkim żołnierzom poczucia dobrze wypełnianej służby, akceptowanej, rozumianej i do pewnego stopnia kochanej przez resztę społeczeństwa.
 

 

- Czujemy, że żyjemy w coraz bardziej niebezpiecznym świecie, ale jednocześnie w ramach tych zmieniających się na niekorzyść uwarunkowań w zakresie środowiska bezpieczeństwa czujemy pewien komfort bezpieczeństwa wynikający zarówno z poczucia siły sojuszów, jak i z rosnącej siły polskiej armii – podkreślił prezydent.
 

Bronisław Komorowski życzył wszystkim, aby przy świątecznym stole panowała radość, klimat wzajemnego zrozumienia, porozumienia w rodzinach, w środowiskach.

 

Podczas spotkania prezydent za pośrednictwem telemostu połączył się z żołnierzami z Polskiego Kontyngentu Wojskowego w Afganistanie.


Prezydentowi w Nowym Glinniku towarzyszył Szef BBN Stanisław Koziej.  

Lokalizacja

Poleć znajomemu