Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędzia

Poniedziałek, 17 listopada 2014

Spotkanie z Polakami zamieszkałymi w Republice Czeskiej

  |   Wizyta prezydenta Bronisława Komorowskiego w Ambasadzie RP w Pradze Wizyta prezydenta Bronisława Komorowskiego w Ambasadzie RP w Pradze Wizyta prezydenta Bronisława Komorowskiego w Ambasadzie RP w Pradze Wizyta prezydenta Bronisława Komorowskiego w Ambasadzie RP w Pradze Wizyta prezydenta Bronisława Komorowskiego w Ambasadzie RP w Pradze Wizyta prezydenta Bronisława Komorowskiego w Ambasadzie RP w Pradze Wizyta prezydenta Bronisława Komorowskiego w Ambasadzie RP w Pradze Wizyta prezydenta Bronisława Komorowskiego w Ambasadzie RP w Pradze

Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Bronisław Komorowski spotkał się w poniedziałek w Pradze z Polakami zamieszkałymi w Republice Czeskiej. Podczas spotkania w Ambasadzie RP odbyła się ceremonia wręczenia odznaczeń państwowych.

 
Odznaczeni zostali:
 
KRZYŻEM KOMANDORSKIM ORDERU ZASŁUGI RP
 
Bogusław Chwajol
 
KRZYŻEM OFICERSKIM ORDERU ZASŁUGI RP
 
Zygmunt Stopa
Józef Pilich
 

Order Zasługi Rzeczypospolitej Polskiej nadawany jest cudzoziemcom i obywatelom polskim stale zamieszkałym za granicą, którzy swą działalnością wnieśli wybitny wkład we współpracę międzynarodową oraz współpracę łączącą Rzeczpospolitą Polską z innym państwami i narodami. Zobacz także: Wieniec na grobie Vaclava Havla w 25-lecie wolności "Potrzebna jest solidarność z Ukrainą, Gruzją, Mołdawią"

 

 

Poleć znajomemu