przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Ważne

W niedzielę 25 sierpnia o godz. 11.00 przed Pałacem Prezydenckim odbędzie się briefing prasowy Szefa Gabinetu Prezydenta RP Krzysztofa Szczerskiego poświęcony m. in. obchodom 80. rocznicy wybuchu II wojny światowej. W niedzielę 25 sierpnia o godz. 11.00 przed Pałacem Prezydenckim odbędzie się briefing prasowy Szefa Gabinetu Prezydenta RP Krzysztofa Szczerskiego poświęcony m. in. obchodom 80. rocznicy wybuchu II wojny światowej.
| | |
A | A | A
Środa, 3 listopada 2010

Spotkanie Prezydenta RP z Sekretarzem Rady Bezpieczeństwa Republiki Armenii

Spotkanie w Pałacu Prezydenckim

W środę, 3 listopada br., Prezydent RP Bronisław Komorowski spotkał się z Sekretarzem Rady Bezpieczeństwa Republiki Armenii Arturem Bagdasarianem, który przybył dzień wcześniej do Polski na zaproszenie Szefa BBN ministra Stanisława Kozieja.

 

Sekretarz Stanu RB Armenii przekazał Bronisławowi Komorowskiemu zaproszenie od Prezydenta Serża Sargsjana do złożenia wizyty w Armenii wiosną przyszłego roku. Prezydent przyjął zaproszenie z zadowoleniem.

 

Podczas spotkania omówiono kwestie współpracy w dziedzinie bezpieczeństwa. W tym kontekście Bronisław Komorowski odnotował fakt podpisania przez BBN i RB RA Memorandum o współpracy. Wymieniono także poglądy na temat wyzwań dotyczących bezpieczeństwa regionalnego oraz roli Unii Europejskiej i NATO w jego zapewnianiu.

 

W rozmowach uczestniczyli Szef BBN minister Stanisław Koziej oraz Podsekretarz Stanu w KPRP Jaromir Sokołowski.
 

 

Więcej na stronie BBN.
 

Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.