Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędzia

Poniedziałek, 8 listopada 2010

Para Prezydencka przygotowywała z uczniami kotyliony

Para prezydencka przygotowywała z dziećmi biało-czerwone kotyliony   |   Para prezydencka przygotowywała z dziećmi biało-czerwone kotyliony Para prezydencka przygotowywała z dziećmi biało-czerwone kotyliony Para prezydencka przygotowywała z dziećmi biało-czerwone kotyliony Para prezydencka przygotowywała z dziećmi biało-czerwone kotyliony Para prezydencka przygotowywała z dziećmi biało-czerwone kotyliony Para prezydencka przygotowywała z dziećmi biało-czerwone kotyliony Para prezydencka przygotowywała z dziećmi biało-czerwone kotyliony Para prezydencka przygotowywała z dziećmi biało-czerwone kotyliony Para prezydencka przygotowywała z dziećmi biało-czerwone kotyliony Para prezydencka przygotowywała z dziećmi biało-czerwone kotyliony Para prezydencka przygotowywała z dziećmi biało-czerwone kotyliony Para prezydencka przygotowywała z dziećmi biało-czerwone kotyliony Para prezydencka przygotowywała z dziećmi biało-czerwone kotyliony Para prezydencka przygotowywała z dziećmi biało-czerwone kotyliony Para prezydencka przygotowywała z dziećmi biało-czerwone kotyliony Para prezydencka przygotowywała z dziećmi biało-czerwone kotyliony Para prezydencka przygotowywała z dziećmi biało-czerwone kotyliony Para prezydencka przygotowywała z dziećmi biało-czerwone kotyliony Para prezydencka przygotowywała z dziećmi biało-czerwone kotyliony Para prezydencka przygotowywała z dziećmi biało-czerwone kotyliony Para prezydencka przygotowywała z dziećmi biało-czerwone kotyliony Para prezydencka przygotowywała z dziećmi biało-czerwone kotyliony Para prezydencka przygotowywała z dziećmi biało-czerwone kotyliony Para prezydencka przygotowywała z dziećmi biało-czerwone kotyliony Para prezydencka przygotowywała z dziećmi biało-czerwone kotyliony Para prezydencka przygotowywała z dziećmi biało-czerwone kotyliony Para prezydencka przygotowywała z dziećmi biało-czerwone kotyliony Para prezydencka przygotowywała z dziećmi biało-czerwone kotyliony Para prezydencka przygotowywała z dziećmi biało-czerwone kotyliony Para prezydencka przygotowywała z dziećmi biało-czerwone kotyliony Para prezydencka przygotowywała z dziećmi biało-czerwone kotyliony Para prezydencka przygotowywała z dziećmi biało-czerwone kotyliony Para prezydencka przygotowywała z dziećmi biało-czerwone kotyliony Para prezydencka przygotowywała z dziećmi biało-czerwone kotyliony Para prezydencka przygotowywała z dziećmi biało-czerwone kotyliony

Poniedziałkowe przedpołudnie Para Prezydencka spędziła w Szkole Podstawowej nr 26 na warszawskiej Woli. Z okazji zbliżającego się Święta Niepodległości Bronisław Komorowski wraz z Małżonką spotkał się z uczniami by wspólnie wycinać i kleić biało-czerwone kotyliony – znak radości i wyraz dumy z sukcesu Polaków.


Prezydent wręczył kotyliony 6-latkom, zachęcając uczniów do założenia kotylionów 11 listopada – w 92 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Zwrócił się również do dzieci z prośbą by przekazały kotyliony swoim Rodzicom by i oni mogli zawiesić je na piersi w najbliższy czwartek.


Prezydent Komorowski w związku ze zbliżająca się rocznicą wystąpił z inicjatywą skierowaną do najmłodszych obywateli naszego państwa. W liście przesłanym do nauczycieli Prezydent wyraził pragnienie, by również dzieci aktywnie włączyły się w obchody Święta Niepodległości. „Chciałbym, aby tak jak w 1918 roku towarzyszyła Polakom nie tylko podniosła atmosfera, lecz przede wszystkim radość i duma z sukcesu będącego ukoronowaniem 123 lat wysiłków i starań kilku kolejnych pokoleń” – napisał Prezydent RP Bronisław Komorowski.

Zobacz także: Prezydent: 11 listopada wepnę kotylion w klapę marynarki Zrób Kokardę Narodową
Do akcji „Kotylion na Święto Niepodległości” dołączyły m.in.: Szkoła Podstawowa nr 149 z klasami integracyjnymi im. Obrońców Westerplatte z Łodzi, Szkoła Podstawowa im. Józefa Wybickiego w Czerwonaku, Zespołu Szkolno - Przedszkolnego nr 15 we Wrocławiu, Miejska Szkoła Podstawowa nr 7 w Knurowie, Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Olszewie, Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Michała Kajki w Nidzicy.
 

Poleć znajomemu