Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędzia

Czwartek, 11 listopada 2010

Para Prezydencka na mszy w bazylice św. Krzyża

Msza Święta w bazylice św. Krzyża w Warszawie   |   Msza Święta w bazylice św. Krzyża w Warszawie Msza Święta w bazylice św. Krzyża w Warszawie Msza Święta w bazylice św. Krzyża w Warszawie Msza Święta w bazylice św. Krzyża w Warszawie Msza Święta w bazylice św. Krzyża w Warszawie Msza Święta w bazylice św. Krzyża w Warszawie Msza Święta w bazylice św. Krzyża w Warszawie Msza Święta w bazylice św. Krzyża w Warszawie Msza Święta w bazylice św. Krzyża w Warszawie Msza Święta w bazylice św. Krzyża w Warszawie Msza Święta w bazylice św. Krzyża w Warszawie Msza Święta w bazylice św. Krzyża w Warszawie Msza Święta w bazylice św. Krzyża w Warszawie Msza Święta w bazylice św. Krzyża w Warszawie Msza Święta w bazylice św. Krzyża w Warszawie

W czwartek rano, w ramach obchodów Święta Niepodległości, Para Prezydencka uczestniczyła we Mszy Świętej w bazylice św. Krzyża w Warszawie koncelebrowanej przez administratora Ordynariatu Polowego Wojska Polskiego ks. Sławomira Żarskiego.


W nabożeństwie uczestniczyli m.in. prezydent Bronisław Komorowski wraz z małżonką, szef Biura Bezpieczeństwa Narodowego Stanisław Koziej, minister obrony narodowej Bogdan Klich, posłowie, senatorowie, generalicja i kombatanci.
 

Poleć znajomemu