Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędzia

Poniedziałek, 6 grudnia 2010

"Rozpoczynamy dobry rozdział w naszych relacjach"

Polsko-rosyjskie rozmowy w Pałacu Prezydenckim   |   Polsko-rosyjskie rozmowy w Pałacu Prezydenckim Polsko-rosyjskie rozmowy w Pałacu Prezydenckim Polsko-rosyjskie rozmowy w Pałacu Prezydenckim Polsko-rosyjskie rozmowy w Pałacu Prezydenckim Polsko-rosyjskie rozmowy w Pałacu Prezydenckim Polsko-rosyjskie rozmowy w Pałacu Prezydenckim Podpisanie polsko-rosyjskich umów Podpisanie polsko-rosyjskich umów Podpisanie polsko-rosyjskich umów Podpisanie polsko-rosyjskich umów Podpisanie polsko-rosyjskich umów Podpisanie polsko-rosyjskich umów Podpisanie polsko-rosyjskich umów Podpisanie polsko-rosyjskich umów Konferencja prezydentów Polski i Rosji Konferencja prezydentów Polski i Rosji Konferencja prezydentów Polski i Rosji Konferencja prezydentów Polski i Rosji Konferencja prezydentów Polski i Rosji Konferencja prezydentów Polski i Rosji Konferencja prezydentów Polski i Rosji

Miedwiediew: rozmowy przebiegały w atmosferze zaufania

 

Komentując poniedziałkowe rozmowy prezydent Rosji Dmitrij Miedwiediew powiedział, że odbywały się w atmosferze zaufania. Wyraził nadzieję, że to początek pełnowymiarowych stosunków między Polską a Rosją.

Dmitrij Miedwiediew podziękował Bronisławowi Komorowskiemu za gościnne przyjęcie, przypomniał też, że ich pierwszy kontakt przypadł na czas trudny dla Polski (tuż po katastrofie smoleńskiej).

- Dzisiaj odbyły się pełnowymiarowe rosyjsko-polskie rozmowy w wąskim i szerokim gronie. Te rozmowy odbyły się w bardzo zaufanej atmosferze. Zaufanie, które powstaje pomiędzy dwoma prezydentami (...) jest nieodłączną częścią rozwoju pełnowymiarowych stosunków między dwoma narodami - oświadczył prezydent Miedwiediew.

Wyraził nadzieję, że to dopiero początek pełnowymiarowych, wzajemnie korzystnych stosunków między naszymi krajami.

- Opowiadamy się za pragmatyczną współpracą we wszystkich sferach - oświadczył prezydent Rosji.(PAP)

 

POPRZEDNIA 1, 2, 3,
Poleć znajomemu