Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędzia

Piątek, 14 października 2011

Konsultacje prezydenta z liderem SLD

Konsultacje prezydenta z przewodniczącym SLD   |   Konsultacje prezydenta z przewodniczącym SLD Konsultacje prezydenta z przewodniczącym SLD Konsultacje prezydenta z przewodniczącym SLD Konsultacje prezydenta z przewodniczącym SLD Konsultacje prezydenta z przewodniczącym SLD

W ramach konsultacji powyborczych prezydent Bronisław Komorowski spotkał się z przewodniczącym SLD Grzegorzem Napieralskim. Piątek jest ostatnim dniem zaplanowanych konsultacji.

 

 

Rozmowy prezydent z liderami partii, które weszły do nowego parlamentu dotyczą m.in. tworzenia koalicji większościowej i nowego rządu oraz współpracy z opozycją w sprawach ważnych dla kraju. Prezydent spotykał się z szefami partii w takiej kolejności, w jakiej kierowane przez nich ugrupowania uplasowały się w wyborczych wynikach.

  Zobacz także: Spotkanie prezydent-prezes PSL Rozmowy prezydenta z Januszem Palikotem Lider PiS na konsultacjach u prezydenta Spotkanie prezydenta z szefem PO Prezydent: 8 listopada pierwsze posiedzenie Sejmu

W środę Bronisław Komorowski rozmawiał z szefem Platformy Obywatelskiej, premierem Donaldem Tuskiem, a następnie z prezesem PiS Jarosławem Kaczyńskim. W czwartek odbyły się spotkania z liderem Ruchu Palikota Januszem Palikotem oraz prezesem PSL Waldemarem Pawlakiem. 

 

Poleć znajomemu