Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędzia

Sobota, 5 listopada 2011

Obchody Hubertusa w warszawskich Łazienkach

Dzień św. Huberta w warszawskich Łazienkach   |   Dzień św. Huberta w warszawskich Łazienkach Dzień św. Huberta w warszawskich Łazienkach Dzień św. Huberta w warszawskich Łazienkach Dzień św. Huberta w warszawskich Łazienkach Dzień św. Huberta w warszawskich Łazienkach Dzień św. Huberta w warszawskich Łazienkach Dzień św. Huberta w warszawskich Łazienkach Dzień św. Huberta w warszawskich Łazienkach Dzień św. Huberta w warszawskich Łazienkach Dzień św. Huberta w warszawskich Łazienkach

Prezydent Bronisław Komorowski uczestniczył w sobotę w obchodach Hubertusa - święta myśliwych, leśników i jeźdźców, które zorganizowano w warszawskim Parku Łazienkowskim. Dzień św. Huberta przypada 3 listopada.

- To jest święto myśliwych, także przyjaciół myśliwych, polskiego myślistwa, polskich tradycji łowieckich i tych wszystkich, którzy cenią sobie polską przyrodę, polskie lasy, polskie pola - powiedział prezydent podczas uroczystości zorganizowanych przez Lasy Państwowe .

Bronisław Komorowski udekorował sztandar Koła Łowieckiego "Trop" z Warszawy, które zwyciężyło w konkursie na najlepsze sztandary. (PAP, inf. własna)

Poleć znajomemu