Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędzia

Czwartek, 29 grudnia 2011

Para Prezydencka dziękuje za otrzymane życzenia

Para Prezydencka

Bardzo gorąco, z całego serca dziękujemy za wszystkie niezwykle ujmujące, pełne ciepłych słów i serdeczności, liczne życzenia, które otrzymaliśmy z okazji Świąt Bożego Narodzenia i nadchodzącego Nowego 2012 Roku.

Dziękujemy wszystkim składającym te życzenia – rodakom z Polski i z grona polonijnej rodziny oraz mieszkańcom innych krajów – przyjaciołom naszej Ojczyzny. Jesteśmy wdzięczni wszystkim ludziom dobrej woli, którzy zechcieli podzielić się z nami radością i dumą z sukcesów Rzeczypospolitej, ze swoich własnych osiągnięć, a także wzruszeniami towarzyszącymi ważnym życiowym chwilom.

Serdecznie dziękujemy Państwu za wyrazy życzliwości, poparcia i zrozumienia; za listy, do których jako przesłanie bliskości dołączony był opłatek, wiersz lub dziecięcy obrazek. To dla nas ogromnie miłe i radosne. Z całego serca odwzajemniamy te dobre i ciepłe słowa. Łączymy się z Państwem w ten szczególny czas Bożego Narodzenia oraz przełomu odchodzącego i nadchodzącego roku. Raz jeszcze życzymy Państwu, wszystkim Polkom i Polakom oraz wszystkim przyjaciołom naszego kraju wszelkiej pomyślności.

Anna i Bronisław Komorowscy
 

Poleć znajomemu