przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Ważne

W niedzielę 25 sierpnia o godz. 11.00 przed Pałacem Prezydenckim odbędzie się briefing prasowy Szefa Gabinetu Prezydenta RP Krzysztofa Szczerskiego poświęcony m. in. obchodom 80. rocznicy wybuchu II wojny światowej. W niedzielę 25 sierpnia o godz. 11.00 przed Pałacem Prezydenckim odbędzie się briefing prasowy Szefa Gabinetu Prezydenta RP Krzysztofa Szczerskiego poświęcony m. in. obchodom 80. rocznicy wybuchu II wojny światowej.
| | |
A | A | A
Wtorek, 10 stycznia 2012

Spotkania z Prokuratorem Generalnym i Naczelnym Prokuratorem Wojskowym

Pałac Prezydencki

Pałac Prezydencki

Prezydent RP Bronisław Komorowski spotkał się we wtorek przed południem z Prokuratorem Generalnym Andrzejem Seremetem. Po południu prezydent rozmawiał z Naczelnym Prokuratorem Wojskowym gen. Krzysztofem Parulskim.

 

Celem spotkań było uzyskanie informacji o przyczynach próby samobójczej podjętej przez prokuratora Wojskowej Prokuratury Okręgowej w Poznaniu płk. Mikołaja Przybyła oraz o źródłach konfliktu strukturalnego w prokuraturze. Prezydent zwrócił się także do Ministra Obrony Narodowej Tomasza Siemoniaka z prośbą o przedstawienie merytorycznej oceny efektów działań prokuratury w resorcie obrony.

 

Zobacz także: Prezydent zaniepokojony zdarzeniem w Poznaniu

 

W poniedziałek wieczorem prezydent Bronisław Komorowski spotkał się z ministrem obrony narodowej Tomaszem Siemoniakiem i ministrem sprawiedliwości Jarosławem Gowinem.

 

Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.