Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędzia

Poniedziałek, 26 marca 2012

Spotkanie prezydenta z szefem IWGA

Spotkanie z prezydentem International World Games Association Ronem Frohlichem i prezydentem Wrocławia Rafałem Dutkiewiczem   |   Spotkanie z prezydentem International World Games Association Ronem Frohlichem i prezydentem Wrocławia Rafałem Dutkiewiczem Spotkanie z prezydentem International World Games Association Ronem Frohlichem i prezydentem Wrocławia Rafałem Dutkiewiczem Spotkanie z prezydentem International World Games Association Ronem Frohlichem i prezydentem Wrocławia Rafałem Dutkiewiczem Spotkanie z prezydentem International World Games Association Ronem Frohlichem i prezydentem Wrocławia Rafałem Dutkiewiczem Spotkanie z prezydentem International World Games Association Ronem Frohlichem i prezydentem Wrocławia Rafałem Dutkiewiczem

Prezydent Bronisław Komorowski oraz szef Kancelarii Prezydenta Jacek Michałowski spotkali się w poniedziałek z prezydentem International World Games Association Ronem Frohlichem i prezydentem Wrocławia Rafałem Dutkiewiczem. Tematem spotkania były Igrzyska Sportów Nieolimpijskich, które w 2017 r. odbędą się we Wrocławiu.

Podczas rozmowy goście przekonywali, że The World Games to doskonała szansa na promocję Polski i Wrocławia. Podkreślali też, że przy organizacji imprezy wykorzystana zostanie infrastruktura przygotowywana właśnie na Euro 2012.

The World Games to międzynarodowa impreza rozgrywana od 1981r. dokładnie w rok po Igrzyskach Olimpijskich. Zawodnicy startują w takich dyscyplinach, jak frisbee, kręgle czy sportowe ratownictwo wodne. Najbliższe Igrzyska odbędą się w 2013 roku w Cali (Kolumbia).
 

Poleć znajomemu