Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędzia

Wtorek, 10 kwietnia 2012

Msza w intencji ofiar katastrofy smoleńskiej

Para Prezydencka zbliżenie twarzy   |   Msza w kaplicy Pałacu Prezydenckiego w intencji ofiar katastrofy smoleńskiej Msza w kaplicy Pałacu Prezydenckiego w intencji ofiar katastrofy smoleńskiej Msza w kaplicy Pałacu Prezydenckiego w intencji ofiar katastrofy smoleńskiej Msza w kaplicy Pałacu Prezydenckiego w intencji ofiar katastrofy smoleńskiej Msza w kaplicy Pałacu Prezydenckiego w intencji ofiar katastrofy smoleńskiej Msza w kaplicy Pałacu Prezydenckiego w intencji ofiar katastrofy smoleńskiej

Z udziałem Pary Prezydenckiej odprawiona została w kaplicy Pałacu Prezydenckiego msza święta w intencji osób związanych zawodowo z Kancelarią Prezydenta, które zginęły w katastrofie pod Smoleńskiem, w tym prezydenta Lecha Kaczyńskiego wraz z Małżonką.

  Zobacz także: Prezydent na mszy św. w drugą rocznicę katastrofy Minister Klimczak na uroczystościach w Smoleńsku Szef KPRP na uroczystościach na Powązkach Wieniec pod tablicą na Krakowskim Przedmieściu

W związku z drugą rocznicą katastrofy smoleńskiej wcześniej we wtorek prezydent Bronisław Komorowski wziął udział we mszy świętej w Katedrze Polowej WP. Przed mszą prezydent złożył w katedrze wiązankę kwiatów przed tablicą upamiętniającą ofiary katastrofy.

 

We wrześniu 2010 roku w kaplicy Pałacu Prezydenckiego odsłonięto tablicę poświęconą Lechowi i Marii Kaczyńskim oraz wszystkim pracownikom prezydenckiej kancelarii, którzy zginęli w katastrofie.  (PAP, inf. własna)

 

 

Poleć znajomemu