Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędzia

Sobota, 28 lipca 2012

Prezydent pogratulował Sylwii Bogackiej

  |   Sylwia Bogacka z bukietem od Prezydenta RP. Fot. PKOl Sylwia Bogacka z bukietem od Prezydenta RP. Fot. PKOl Sylwia Bogacka z bukietem od Prezydenta RP witana w wiosce olimpijskiej w Londynie. Fot. Ewelina Wawrynkiewicz, PKOl Sylwia Bogacka z bukietem od Prezydenta RP. Fot. Ewelina Wawrynkiewicz, PKOl Srebrny medal olimpijskie Sylwii Bogackiej. Fot. PKOl

Prezydent Bronisław Komorowski pogratulował Sylwii Bogackiej wicemistrzostwa olimpijskiego w strzelaniu z karabinu pneumatycznego na 10 m. To pierwszy medal dla Polski wywalczony podczas Igrzysk XXX Olimpiady w Londynie.


Gratulacje, podziękowania i bukiet kwiatów od Prezydenta RP przekazał w Londynie zawodniczce sekretarz generalny Polskiego Komitetu Olimpijskiego Adam Krzesiński.
 

Bronisław Komorowski podziękował srebrnej medalistce za wysiłek oraz zaangażowanie włożone w przygotowania i walkę o olimpijski laur. Podkreślił, że medal jest potwierdzeniem umiejętności zawodniczki, a także znakomitej pracy szkoleniowej, w szczególności trenera kadry narodowej Andrzeja Kijowskiego.
 

Poleć znajomemu