Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędzia

Czwartek, 30 sierpnia 2012

Gratulacje Pary Prezydenckiej dla Anny Harkowskiej

  |   Anna Harkowska, która zdobyła srebrny medal w kolarstwie torowym na XIV paraolimpiadzie.Fot. Robert Szaj Anna Harkowska, która zdobyła srebrny medal w kolarstwie torowym na XIV paraolimpiadzie.Fot. Robert Szaj Anna Harkowska, która zdobyła srebrny medal w kolarstwie torowym na XIV paraolimpiadzie.Fot. Robert Szaj Anna Harkowska, która zdobyła srebrny medal w kolarstwie torowym na XIV paraolimpiadzie.Fot. Robert Szaj

Anna Harkowska zdobyła w czwartek w Londynie pierwszy dla Polski medal XIV paraolimpiady. 32-letnia zawodniczka klubu Warmia i Mazury Olsztyn zajęła drugie miejsce w wyścigu na 3000 m na torze kolarskim.

  

W imieniu Pary Prezydenckiej Anny i Bronisława Komorowskich bukiet kwiatów wręczyli zawodniczce wiceprezes Polskiego Komitetu Paraolimpijskiego Robert Szaj i Szefowa Misji Paraolimpijskiej Monika Maniak-Iwaniszewska.

 

Anna Harkowska urodziła się 20 marca 1980 roku w Świnoujściu, gdzie mieszka i trenuje. Jest absolwentką Instytutu Kultury Fizycznej Uniwersytetu Szczecińskiego.(inf. własna, PAP)

Poleć znajomemu