Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędzia

Poniedziałek, 25 lutego 2013

Prezydent Człowiekiem Roku 2012 "Wprost"

  |   Uroczystość przyznania tytułu Człowieka Roku 2012 tygodnika "Wprost" w Teatrze Polskim w Warszawie Uroczystość przyznania tytułu Człowieka Roku 2012 tygodnika "Wprost" w Teatrze Polskim w Warszawie Uroczystość przyznania tytułu Człowieka Roku 2012 tygodnika "Wprost" w Teatrze Polskim w Warszawie Uroczystość przyznania tytułu Człowieka Roku 2012 tygodnika "Wprost" w Teatrze Polskim w Warszawie Uroczystość przyznania tytułu Człowieka Roku 2012 tygodnika "Wprost" w Teatrze Polskim w Warszawie Uroczystość przyznania tytułu Człowieka Roku 2012 tygodnika "Wprost" w Teatrze Polskim w Warszawie Uroczystość przyznania tytułu Człowieka Roku 2012 tygodnika "Wprost" w Teatrze Polskim w Warszawie Uroczystość przyznania tytułu Człowieka Roku 2012 tygodnika "Wprost" w Teatrze Polskim w Warszawie Uroczystość przyznania tytułu Człowieka Roku 2012 tygodnika "Wprost" w Teatrze Polskim w Warszawie Uroczystość przyznania tytułu Człowieka Roku 2012 tygodnika "Wprost" w Teatrze Polskim w Warszawie Uroczystość przyznania tytułu Człowieka Roku 2012 tygodnika "Wprost" w Teatrze Polskim w Warszawie Uroczystość przyznania tytułu Człowieka Roku 2012 tygodnika "Wprost" w Teatrze Polskim w Warszawie

Prezydent Bronisław Komorowski został Człowiekiem Roku 2012 tygodnika "Wprost". Przyznane mu wyróżnienie prezydent zadedykował wszystkim tym, którzy zaryzykowali i obdarzyli go zaufaniem, głosując na niego w wyborach prezydenckich w 2010 r.

 

Uroczysta gala obyła się w poniedziałek wieczorem w Teatrze Polskim w Warszawie. Prezydentowi towarzyszyła Małżonka Anna.

 

- Dla mnie to wyróżnienie jest potwierdzeniem tego, że ogromna większość Polaków po prostu chce, aby polityka była nie tylko domeną bieżących sporów, ale też dialogu i szacunku okazywanego ludziom o różnych poglądach - powiedział Bronisław Komorowski. Jak dodał, ogromna większość Polaków wierzy w to, że można poprzez dialog i poszukiwanie tego, co łączy, rozwiązywać wiele ważnych spraw, istotnych dla dzisiejszej Polski i dla przyszłości.

 

 

W gali wzięli też udział ministrowie w Kancelarii Prezydenta Sławomir Rybicki, Olgierd Dziekoński, Irena Wóycicka, Maciej Klimczak, Jaromir Sokołowski, a także Doradcy Prezydenta RP.

 

Tygodnik "Wprost" przyznaje tytuł Człowieka Roku od 1991 roku. Wyróżnienie to trafia do osoby, która wywarła największy wpływ na życie społeczne, gospodarcze, polityczne i kulturalne Polaków w minionym roku. (PAP, inf. własna)

Poleć znajomemu