Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędzia

Sobota, 2 listopada 2013

W hołdzie śp. Tadeuszowi Mazowieckiemu

  |   W hołdzie śp. Tadeuszowi Mazowieckiemu W hołdzie śp. Tadeuszowi Mazowieckiemu W hołdzie śp. Tadeuszowi Mazowieckiemu W hołdzie śp. Tadeuszowi Mazowieckiemu W hołdzie śp. Tadeuszowi Mazowieckiemu W hołdzie śp. Tadeuszowi Mazowieckiemu W hołdzie śp. Tadeuszowi Mazowieckiemu W hołdzie śp. Tadeuszowi Mazowieckiemu W hołdzie śp. Tadeuszowi Mazowieckiemu W hołdzie śp. Tadeuszowi Mazowieckiemu W hołdzie śp. Tadeuszowi Mazowieckiemu W hołdzie śp. Tadeuszowi Mazowieckiemu W hołdzie śp. Tadeuszowi Mazowieckiemu W hołdzie śp. Tadeuszowi Mazowieckiemu W hołdzie śp. Tadeuszowi Mazowieckiemu W hołdzie śp. Tadeuszowi Mazowieckiemu W hołdzie śp. Tadeuszowi Mazowieckiemu W hołdzie śp. Tadeuszowi Mazowieckiemu W hołdzie śp. Tadeuszowi Mazowieckiemu W hołdzie śp. Tadeuszowi Mazowieckiemu W hołdzie śp. Tadeuszowi Mazowieckiemu W hołdzie śp. Tadeuszowi Mazowieckiemu W hołdzie śp. Tadeuszowi Mazowieckiemu W hołdzie śp. Tadeuszowi Mazowieckiemu W hołdzie śp. Tadeuszowi Mazowieckiemu W hołdzie śp. Tadeuszowi Mazowieckiemu W hołdzie śp. Tadeuszowi Mazowieckiemu W hołdzie śp. Tadeuszowi Mazowieckiemu W hołdzie śp. Tadeuszowi Mazowieckiemu W hołdzie śp. Tadeuszowi Mazowieckiemu W hołdzie śp. Tadeuszowi Mazowieckiemu W hołdzie śp. Tadeuszowi Mazowieckiemu W hołdzie śp. Tadeuszowi Mazowieckiemu W hołdzie śp. Tadeuszowi Mazowieckiemu W hołdzie śp. Tadeuszowi Mazowieckiemu W hołdzie śp. Tadeuszowi Mazowieckiemu W hołdzie śp. Tadeuszowi Mazowieckiemu

W sobotę  w kaplicy Pałacu Prezydenckiego 4,5 tysiąca osób oddało hołd śp. Tadeuszowi Mazowieckiemu. W Sieni Wielkiej Pałacu Prezydenckiego wyłożone były księgi kondolencyjne, do których osoby chętne mogły się wpisać. Wartę honorową przy trumnie śp. Tadeusza Mazowieckiego pełnili żołnierze z Batalionu Reprezentacyjnego Wojska Polskiego, bliscy i przyjaciele, przedstawiciele Kancelarii Prezydenta RP, Biura Bezpieczeństwa Narodowego i Centrum Obsługi Kancelarii Prezydenta RP.

 

Pierwsi hołd śp. Tadeuszowi Mazowieckiemu oddali Bronisław i Anna Komorowscy. Para prezydencka wpisała się również do księgi kondolencyjnej: "Tadeuszu, nasz Premierze! Dziękujemy za Twoją odwagę i rozwagę. Dziękujemy za Twoją głęboką wiarę, że potrafimy zmienić Polskę i świat na lepsze".

 
Prezydent RP Bronisław Komorowski ogłosił 3 listopada dniem żałoby narodowej.

 

Poleć znajomemu