Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędzia

Środa, 19 marca 2014

Kopie odznaczeń estońskich przyznanych J. Piłsudskiemu przekazane Polsce

  |   Koncert z okazji wizyty oficjalnej w Polsce prezydenta Estonii Koncert z okazji wizyty oficjalnej w Polsce prezydenta Estonii Koncert z okazji wizyty oficjalnej w Polsce prezydenta Estonii Koncert z okazji wizyty oficjalnej w Polsce prezydenta Estonii Koncert z okazji wizyty oficjalnej w Polsce prezydenta Estonii Kopie odznaczeń estońskich przyznanych J. Piłsudskiemu przekazane Polsce Kopie odznaczeń estońskich przyznanych J. Piłsudskiemu przekazane Polsce

Prezydent Estonii Toomas Hendrik Ilves przekazał dyrektorowi Muzeum Józefa Piłsudskiego w Sulejówku Krzysztofowi Jaraczewskiemu kopie odznaczeń estońskich przyznanych Marszałkowi J. Piłsudskiemu.

 

Z okazji oficjalnej wizyty prezydenta Estonii w Polsce w środę wieczorem w Starej Pomarańczarni zostało wydane przez Ambasadora Republiki Estońskiej w Polsce przyjęcie na cześć Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego i Małżonki.
 

Goście wysłuchali również recitalu fortepianowego w wykonaniu artysty estońskiego Mihkela Polla, laureata nagrody Prezydenta Republiki Estońskiej w 2013 r.
 

Poleć znajomemu