przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Niedziela, 21 września 2014

"To wspaniały prezent na 25-lecie naszej Wolności”

  |   Finał mistrzostw świata w siatkówce Finał mistrzostw świata w siatkówce Finał mistrzostw świata w siatkówce Finał mistrzostw świata w siatkówce Finał mistrzostw świata w siatkówce Finał mistrzostw świata w siatkówce Finał mistrzostw świata w siatkówce Finał mistrzostw świata w siatkówce Finał mistrzostw świata w siatkówce Finał mistrzostw świata w siatkówce Finał mistrzostw świata w siatkówce Finał mistrzostw świata w siatkówce Finał mistrzostw świata w siatkówce Finał mistrzostw świata w siatkówce Finał mistrzostw świata w siatkówce Finał mistrzostw świata w siatkówce Finał mistrzostw świata w siatkówce Finał mistrzostw świata w siatkówce Finał mistrzostw świata w siatkówce Finał mistrzostw świata w siatkówce Finał mistrzostw świata w siatkówce Finał mistrzostw świata w siatkówce Finał mistrzostw świata w siatkówce Finał mistrzostw świata w siatkówce Finał mistrzostw świata w siatkówce Finał mistrzostw świata w siatkówce Finał mistrzostw świata w siatkówce

- Jestem szczęśliwym prezydentem, szczęśliwej Polski, która jest mistrzem świata w piłce siatkowej – powiedział prezydent Bronisław Komorowski po wygranym przez polskich siatkarzy finale Mistrzostw Świata. Prezydent z małżonką byli obecni na niedzielnym meczu w katowickim Spodku.


- Na tym polega piękno sportu, że do końca nic nie jest wiadomo. I to są te chwile, kiedy kibice odgrywają istotną rolę, mobilizując do zwycięstwa – mówił prezydent.
 

Bronisław Komorowski podziękował siatkarzom, a także wszystkim kibicom. - Ci kibice są absolutnie niezwykli. Możemy życzyć wszystkim innym dziedzinom sportu takich kibiców, jakich ma siatkówka. Jestem szalenie szczęśliwy, że możemy to razem przeżywać po kilkudziesięciu latach. To wspaniały prezent na 25-lecie naszej Wolności – stwierdził Bronisław Komorowski.
 

Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.