Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędzia

Niedziela, 10 maja 2015

Bronisław Komorowski oddał głos w wyborach prezydenckich

  |   Prezydent RP z małżonką oddali głos w wyborach prezydenckich Prezydent RP z małżonką oddali głos w wyborach prezydenckich Prezydent RP z małżonką oddali głos w wyborach prezydenckich Prezydent RP z małżonką oddali głos w wyborach prezydenckich Prezydent RP z małżonką oddali głos w wyborach prezydenckich Prezydent RP z małżonką oddali głos w wyborach prezydenckich Prezydent RP z małżonką oddali głos w wyborach prezydenckich Prezydent RP z małżonką oddali głos w wyborach prezydenckich Prezydent RP z małżonką oddali głos w wyborach prezydenckich

Prezydent Bronisław Komorowski, który wraz z małżonką Anną głosował w niedzielę przed południem w komisji przy ul. Myśliwieckiej w Warszawie, zachęcał do uczestnictwa w wyborach prezydenckich.

 
- Serdecznie zachęcam wszystkich do wzięcia udziału w głosowaniu, w wyborach. Jakby nie było, to jest jakieś święto polskiej demokracji. Jest to zawsze okazja, nie tylko do wyrażenia swoich sympatii politycznych, ale również do zaznaczenia swojego pozytywnego stosunku do demokracji, do mechanizmów demokratycznych - powiedział prezydent dziennikarzom po głosowaniu.
 
Zachęcił także do udzielania pomocy osobom, które nie mogą samodzielnie dotrzeć do lokali wyborczych. - Zachęcam do takich drobnych, dobrych uczynków na rzecz innych osób i na rzecz polskiej demokracji - mówił Bronisław Komorowski. (PAP)

 

Poleć znajomemu