przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Sobota, 18 lutego 2012

List Prezydenta RP do zwycięzcy konkursu „Wójt Roku 2011”

„Wójt Roku 2011”   |   „Wójt Roku 2011” „Wójt Roku 2011” „Wójt Roku 2011” „Wójt Roku 2011” „Wójt Roku 2011”

Pan
Marcin Gaweł
Wójt Gminy Pałecznica
 
 
 

Szanowny Panie Wójcie!

 

Przesyłam serdeczne powinszowania z okazji Pańskiego zwycięstwa w finale  konkursu „Wójt Roku 2011”, organizowanego przez Redakcję Audycji Rolnych Programu I Telewizji Polskiej. Przyznanie Panu tego zaszczytnego tytułu stanowi wyraz uznania dla Pańskich wybitnych dokonań w ciągu minionych przeszło 12 lat pełnienia służby publicznej.

 

Cieszący się dużym zainteresowaniem telewidzów konkurs ma na celu uhonorowanie wójtów wyróżniających się zaangażowaniem i osiąganymi wynikami w działalności podejmowanej dla dobra społeczności lokalnej. Najwyższa ocena wystawiona przez uczestniczących w plebiscycie telewidzów to piękne zwieńczenie pracy na rzecz mieszkańców oraz świadectwo powszechnej akceptacji dla sposobu zarządzania Gminą. Tytuł „Wójta Roku” nadawany jest zatem nie tylko w uznaniu odpowiedzialnego i godnego sprawowania urzędu, lecz również jako wyraz zaufania i poparcia ze strony całej wspólnoty.

 

Pomimo młodego wieku zdołał Pan już dokonać rzeczy, które trwale zapiszą się w pamięci lokalnej społeczności. Wprowadził Pan Gminę Pałecznica w wiek XXI – zarówno w sensie symbolicznym, sprawując swoją funkcję w okresie przełomu tysiącleci, jak też dosłownie, przyczyniając się do podniesienia jej poziomu cywilizacyjnego i jakości życia mieszkańców. Pańskie działania cechuje nie tylko energiczność i skuteczność, lecz nade wszystko dbałość o zrównoważony rozwój wszystkich dziedzin życia pałecznickiej wspólnoty.


Przedsięwzięcia modernizacyjne i nowe inwestycje podejmowane są w sferze infrastruktury i edukacji, ochrony środowiska i kultury, sportu i regionalnych tradycji folklorystycznych. Wszystko zaś po to, aby codzienność tutejszych ludzi stawała się coraz bardziej przestrzenią różnorakich możliwości spełniania własnych aspiracji i realizowania pasji.

 

Raz jeszcze pragnę pogratulować Panu odniesionego sukcesu i z serca życzę, aby Pańska praca przysparzała dobra społeczności Gminy Pałecznica, a także przynosiła wiele powodów do osobistej satysfakcji. Na Pańskie ręce przekazuję serdeczne pozdrowienia dla wszystkich mieszkańców, którym winszuję wyboru dobrego gospodarza i sprawnego organizatora.


Proszę przyjąć także życzenia zdrowia, spokoju i wszelkiej pomyślności w życiu prywatnym dla Pana oraz Pańskiej rodziny.

 

Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.