przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Niedziela, 23 grudnia 2012

Życzenia od Pary Prezydenckiej

Para Prezydencka Anna i Bronisław Komorowscy   |   Para Prezydencka Anna i Bronisław Komorowscy Para Prezydencka Anna i Bronisław Komorowscy Para Prezydencka Anna i Bronisław Komorowscy

Szanowni Państwo,
 

Z okazji świąt Bożego Narodzenia życzymy Państwu, aby ten wyjątkowy świąteczny czas, jak i cały nadchodzący 2013 rok upływał w pomyślności, w spokoju, zdrowiu i radości.

 

Święta Bożego Narodzenia to jedyny w swoim rodzaju czas w roku. Życzenia, które składamy sobie w rodzinnym gronie, przy wigilijnym stole płyną głęboko z serca. Dotyczą spraw najważniejszych, marzeń i nadziei.  

 

Dlatego życzymy Państwu, właśnie nadziei i wiary w to, że wszelkie pojawiające się trudności, troski możemy przezwyciężyć, przede wszystkim dzięki drzemiącej w nas, w Polakach, energii, sile i odwadze, a także dzięki solidarności, która w trudnych sytuacjach była i jest dla nas źródłem naszej polskiej dumy.

 

Życzymy Państwu przeżywania świąt w duchu wzajemnego zrozumienia, a także zdolności do wybaczania.

 

Niech wolne miejsce przy wigilijnym stole, przypomina o wszystkich, którzy nie mogą być tego dnia z najbliższymi, o tych, którzy są na służbie, patrolach i posterunkach poza krajem.  Jesteśmy też myślami, z tymi Rodzinami, którym to puste miejsce przypomina o utracie najbliższych.

 

Niech świąteczny czas będzie pełen refleksji nad tym, co jest najważniejsze, najpiękniejsze, najbardziej cenne w życiu, w życiu każdego człowieka i nas wszystkich. Niech to będzie dobry rok dla Polski, dla wszystkich polskich obywateli, dla wszystkich Państwa.

 

Życzymy wszelkiej pomyślności w nadchodzącym Nowym Roku i życiowego spełnienia!

 
Wesołych Świąt!

 

Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.