przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Środa, 20 marca 2013

List prezydenta na VI Konferencji TeraForum Polskiej Izby Informatyki i Telekomunikacji

Uczestnicy i Organizatorzy

VI Konferencji TeraForum

Polskiej Izby Informatyki i Telekomunikacji

 
 
 
Szanowny Panie Prezesie!
Szanowni Państwo!
 

Z okazji jubileuszu 20-lecia Polskiej Izby Informatyki i Telekomunikacji składam gratulacje i wyrazy uznania wszystkim, którzy przyczyniają się do rozwoju branży teleinformatycznej w naszym kraju.  

 

Przy tej okazji składam serdeczne życzenia 180 tysiącom osób, pracujących w sektorze teleinformatycznym. By kreatywność, dynamika i innowacyjne rozwiązania przez Państwa stosowane wpływały twórczo na inne dziedziny gospodarki w Polsce.

 

Upowszechnianie się technologii teleinformatycznych w Polsce postrzegane jest jako sukces polskiej transformacji. Liczę, że z Państwa udziałem, znajdziemy sposoby na promocję i poszerzanie zasięgu sieci, jak też przeciwdziałanie szkodliwemu zjawisku wykluczenia cyfrowego.  

 

Mam wielką nadzieję, że są Państwo gotowi na przyjęcie do swego grona najmłodszego pokolenia Polaków, które nie zna świata innego niż cyfrowy, otwarty na informację. Liczę, że wykształcą ich Państwo i wychowają na świetnych profesjonalistów, świadomych odpowiedzialności za innowacje zarówno w świecie wirtualnym, jak też w społeczeństwie obywatelskim.

 

Wiem, że Państwa środowisko, mogące pochwalić się tak znaczącymi dokonaniami, ma przed sobą wiele wyzwań. Bilans ostatniego dwudziestolecia wypada jednak dla polskiej teleinformatyki pozytywnie. Raz jeszcze składam z tego powodu serdeczne gratulacje,
wyrazy szacunku i uznania. Życzę Państwu kolejnych sukcesów, rozwoju Państwa firm i wszelkiej pomyślności.

Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.