przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Poniedziałek, 23 grudnia 2013

Życzenia z okazji Bożego Narodzenia

Para Prezydencka Anna i Bronisław Komorowscy

Z okazji świąt Bożego Narodzenia składamy wszystkim Polkom i Polakom w kraju i poza granicami najserdeczniejsze życzenia pomyślności, zdrowia i radości. Niech w domowym zaciszu, a zwłaszcza przy wigilijnym stole panuje miłość i serdeczność, niech panuje wzajemne zrozumienie i zgoda.


Dzieląc się opłatkiem życzymy sobie radości, optymizmu, myślimy o sprawach najważniejszych dla naszych rodzin i przyjaciół. W atmosferze świąt często wracamy do pięknych rodzinnych wspomnień, myślimy też o tych, których nie ma z nami przy wigilijnym stole.
 

Przy świątecznym stole wspominamy, ale też myślimy o przyszłości. Myślimy o tym, co będzie z naszą wielką rodziną jaką jest Polska. Pamiętajmy więc, że przyszły rok - rok 25-lecia polskiej wolności, będzie dobrą okazją do podsumowań naszych osiągnięć indywidualnych, rodzinnych, całych społeczności lokalnych i tej wielkiej wspólnoty narodowej. Życzmy więc sobie nawzajem, aby ten bilans 25-lecia wypadł jak najlepiej, aby był źródłem naszej satysfakcji, naszego optymizmu i naszej polskiej siły.
 

Przed nami ważne cele. Dzięki wspólnej pracy i solidarności możemy przezwyciężać trudności i rozwiązywać pojawiające się problemy. Życzymy satysfakcji i pomyślności w nadchodzącym Nowym Roku.

 

Proszę Państwa,
 

Niech rok 2014 będzie czasem realizacji naszych zamierzeń. Niech to będzie dobry czas dla Polski, dla Państwa, dla nas wszystkich.

 

Wesołych Świąt !


 

Zobacz wersję życzeń z tłumaczeniem migowym >>>

Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.