przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Sobota, 15 lutego 2014

Prezydent pogratulował złotym medalistom

  |   Kamil Stoch ze złotym medalem olimpijskim. Fot. PAP/Grzegorz Momot Medaliści w łyżwiarstwie szybkim Fot. PAP

Prezydent Bronisław Komorowski pogratulował w rozmowie telefonicznej Kamilowi Stochowi drugiego złotego medalu na igrzyskach w Soczi. Wcześniej w sobotę prezydent przekazał gratulacje Zbigniewowi Bródce, złotemu medaliście w biegu na 1500 metrów łyżwiarzy szybkich.

W sobotę wieczorem prezydent Bronisław Komorowski rozmawiał telefonicznie z Kamilem Stochem, któremu gratulował złotego medalu zdobytego w konkursie na dużej skoczni. To drugi złoty medal zdobyty przez skoczka podczas igrzysk w Soczi - w niedzielę Kamil Stoch wywalczył złoto w konkursie skoków na skoczni normalnej.

Wcześniej prezydent gratulował Zbigniewowi Bródce, podkreślając szczególny wymiar olimpijskiego złota i osobisty sukces panczenisty w kontekście trudnych okoliczności treningowych, a także łączenia odpowiedzialnej pracy strażaka z przygotowaniami do igrzysk.

Zobacz także: Prezydent pogratulował Justynie Kowalczyk Gratulacje dla mistrza olimpijskiego Kamila Stocha Prezydent przekazał także podziękowania dla całej ekipy i gratulacje dla wszystkich osób, które przyczyniły się do zwycięstwa.

Zobacz także: „Miliony serc będzie bić dla polskich sportowców” Przed wyjazdem na zimowe igrzyska w Soczi prezydent spotkał się w Belwederze z kadrą olimpijską, życząc reprezentantom Polski woli walki i wielu sukcesów.

Do tej pory Polacy zdobyli na igrzyskach w Soczi cztery złote medale.

Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.