przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Poniedziałek, 12 stycznia 2015

Gratulacje dla Agnieszki Radwańskiej i Jerzego Janowicza

Pan
Jacek Muzolf
Prezes
Polskiego Związku Tenisowego

 

Pragnę złożyć na ręce Pana Prezesa serdeczne gratulacje dla Pani Agnieszki Radwańskiej i Pana Jerzego Janowicza za wspaniale zwycięstwo w Turnieju o Puchar Hopmana nieoficjalnych mistrzostwach świata drużyn mieszanych.


To znakomite osiągnięcie polskiego tenisa i całego polskiego sportu. Wymagało ono najwyższych umiejętności i pokonania najznakomitszych rywali. Dziękuję za wszystkie przeżycia i wzruszenia, jakie za sprawą Pani Agnieszki Radwańskiej i Pana Jerzego Janowicza po raz kolejny stały się udziałem nie tylko miłośników tenisa w naszym kraju, ale także wszystkich Polaków, dla których osiągnięcia sportowe są źródłem radości i narodowej dumy.
 

Proszę również o przekazanie moich podziękowań wszystkim, którzy przyczynili się do tego sukcesu, pomagając w przygotowaniach naszej drużyny: rodzinom sportowców, trenerom i lekarzom.


Życzę, aby ten historyczny tryumf w Perth otworzył naszym tenisistom drogę do kolejnych świetnych dokonań w przyszłości, a zwycięstwo Pani Agnieszki Radwańskiej i Pana Jerzego Janowicza stało się początkiem dobrej passy polskiego tenisa w 2015 roku.

 

Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej

Bronisław Komorowski

Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.