przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Środa, 22 lipca 2015

List do Przewodniczącego Konferencji Episkopatu Polski

Zadaniem Prezydenta jako głowy państwa jest troszczyć się o wszystkich obywateli, bez względu na ich światopogląd czy wyznanie, godzić skrajne stanowiska i dbać o wypracowywany w Sejmie konsensus - napisał prezydent Bronisław Komorowski. 
Poniedziałek, 20 lipca 2015

List prezydenta z okazji Święta Kultury Łemkowskiej XXXIII Łemkowskiej Watry

Życzę wszystkim Państwu, aby atmosfera tego spotkania i wspólne przeżycia duchowe przyczyniały się do umacniania międzyludzkich mostów, do rozwijania przyjaznych relacji polsko-ukraińskich - napisał Prezydent RP. List odczytał doradca Krzysztof Król. 
Niedziela, 12 lipca 2015

List prezydenta na obchodach Dni Rzeki Odry

List Prezydenta RP do uczestników i organizatorów Dni Rzeki Odry odczytany w dniu 11 lipca 2015 roku w Szczecinie. 
Środa, 1 lipca 2015

"Nie mogę zaprzeczyć osiągnięciom czasów wolności w Polsce"

Prezydent nie może być krytykiem rzeczywistości. Musi dbać o to, aby obywatele nie stracili szacunku do państwa, do samych siebie, do efektów własnej pracy - mówi prezydent w rozmowie z Janiną Paradowską i Jerzym Baczyńskim. 
Wtorek, 30 czerwca 2015

Wystąpienie Prezydenta RP podczas uroczystosci wreczenia doktoratu honoris causa Uniwersytetu Witolda Wielkiego w Kownie

Jestem dzisiaj szczerze i naprawdę głęboko wzruszony i zaszczycony. Jestem zaszczycony i wzruszony, odbierając to szczególne wyróżnienie, jakim jest doktorat honoris causa Uniwersytetu w Kownie - powiedział prezydent Bronisław Komorowski. 
Wtorek, 16 czerwca 2015

List prezydenta z okazji z okazji 15. rocznicy powstania IPN-u

Instytut Pamięci Narodowej to instytucja, która od piętnastu lat w sposób szczególny zabiega o szacunek, jakim nasz naród może i powinien obdarzać sam siebie oraz jakiego ma prawo oczekiwać od innych - napisał prezydent Bronisław Komorowski. 
1 POPRZEDNIA 1234567  250
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.