przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Sobota, 16 maja 2015

List Pary Prezydenckiej na VII Ogólnopolskiej Olimpiadzie Sportowej UTW

List Pary Prezydenckiej do uczestników i organizatorów VII Ogólnopolskiej Olimpiady Sportowej Uniwersytetów Trzeciego Wieku i Organizacji Senioralnych w Łazach, odczytany przez ministra Macieja Klimczaka 
Piątek, 15 maja 2015

List na 70-lecie Państwowego Instytutu Weterynaryjnego

Nowoczesność rolnictwa, zdobywającego coraz lepszą markę i rynki zagraniczne, a także wysoki poziom medycyny weterynaryjnej to osiągnięcia, w których mają Państwo znaczący udział - napisał Prezydent RP na 70-lecie Państwowego Instytutu Weterynaryjnego. 
Czwartek, 14 maja 2015

Prezydent: Liczę na sukces referendum

Liczę na sukces idei wprowadzenia jednomandatowych okręgów wyborczych w wyborach do Sejmu, a także na zmiany systemu finansowania partii oraz fundamentu relacji między obywatelem a państwem, jakim jest uczciwy system podatkowy - mówił prezydent w RMF FM. 
Środa, 13 maja 2015

"Dobry start dla młodych" - mieszkania i miejsca pracy   <iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/lmRBPWrXSW0" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

System budowy mieszkań na wynajem z umiarkowanym czynszem i większy dostęp do miejsc pracy to elementy programu "Dobry start dla młodych", którego realizację zapowiada Prezydent RP. O założeniach mówił w programie "Dziś wieczorem" w TVP Info. 
Środa, 13 maja 2015

Uroczystość 25-lecia Związku Powstańców Warszawskich

Weterani warszawskiego Sierpnia, w znacznej mierze przyczynili się do ocalenia w pamięci narodu i przekazania następnym generacjom prawdy o bohaterstwie i ofierze żołnierzy AK i innych formacji Polski Podziemnej - napisał prezydent Bronisław Komorowski. 
Wtorek, 12 maja 2015

"Zawsze byłem zwolennikiem jak największego wpływu obywateli"

Proponuję zlikwidowanie konstytucyjnej bariery prawnej, rozpoczęcie debaty i dopuszczenie obywateli do decyzji w sprawie jednomandatowych okręgów wyborczych do Sejmu - przekonywał prezydent Bronisław Komorowski w "Faktach po faktach" w TVN 24. 
1 POPRZEDNIA 1234567  250
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.