przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Piątek, 8 maja 2015

Wystąpienie na uroczystościach na Westerplatte 

Wybuch wojny poprzedziła i umożliwiła współpraca dwóch totalitaryzmów – hitlerowskiego i stalinowskiego - mówił Prezydent RP Bronisław Komorowski podczas uroczystości na Westerplatte w 70. rocznicę zakończenia II wojny światowej. 
Piątek, 8 maja 2015

Prezydent: Lekcja II wojny światowej – zjednoczenie Europy

II wojna światowa była horrorem bez precedensu. Była wojną przeciwko Europie, przeciwko fundamentom jej cywilizacji - napisał prezydent Bronisław Komorowski w liście do czytelników "Super Expressu". 
Czwartek, 7 maja 2015

List prezydenta do kombatantów w 70. rocznicę zwycięstwa nad hitlerowską III Rzeszą Niemiecką

"W te dni majowe, w siedemdziesiątą rocznicę zwycięstwa nad III Rzeszą są przy Was serca całej wolnej Polski. Polski wdzięcznej za Wasz wojenny trud" - napisał prezydent. 
Środa, 6 maja 2015

Prezydent w TOK FM: Niepodległa Ukraina w polskim interesie

W polskim narodowym interesie leży niepodległa Ukraina zorientowana na Zachód, a nie na Wschód – przekonywał prezydent Bronisław Komorowski w "Poranku" TOK FM. Ocenił, że ile razy Ukraina była cząstką świata wschodniego, to dla Polaków było niekorzystne. 
Środa, 6 maja 2015

List prezydenta na XI Ogólnopolskiej Konferencji BGK dla JST

List prezydenta do uczestników XI Ogólnopolskiej Konferencji BGK dla JST „Finansowanie projektów samorządowych – czas na indywidualizm i innowacje”, odczytany przez ministra Olgierda Dziekońskiego. 
Środa, 6 maja 2015

Prezydent: Na innowacyjność stawiam bardzo mocno

W rozmowie z TVP Poznań prezydent Bronisław Komorowski wskazywał, że Poznań jest ważnym punktem wizyt po kraju ze względu na rolę, jaką odgrywa w obszarze polskiego życia gospodarczego. 
1 POPRZEDNIA 3456789  250
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.