przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Środa, 15 kwietnia 2015

Wystąpienie podsumowujące 5 lat prezydentury

Polskie sprawy trzeba widzieć nie tylko w perspektywie kalendarza wyborczego, ale także z myślą o następnych dziesięcioleciach, a nawet pokoleniach, określając strategiczne cele i strategiczne wyzwania dla państwa i dla narodu - mówił prezydent. 
Czwartek, 9 kwietnia 2015

Wystąpienie Prezydenta RP w Radzie Najwyższej Ukrainy

Nie będzie stabilnej, bezpiecznej Europy, jeśli jej częścią nie stanie się Ukraina - mówił prezydent Bronisław Komorowski w wystąpieniu w Radzie Najwyższej Ukrainy. 
Czwartek, 9 kwietnia 2015

Wystąpienie prezydenta w 75. rocznicę Zbrodni Katyńskiej na cmentarzu w Bykowni

Tutaj widać doskonale, czym kończy się ustępliwość i niedocenianie w porę wagi zagrożeń - mówił prezydent podczas uroczystości w 75. rocznicę Zbrodni Katyńskiej na terenie Państwowego Memoriału Ofiar Totalitaryzmu w Bykowni. 
Środa, 8 kwietnia 2015

Wystąpienie prezydenta podczas dorocznego Zgromadzenia Ogólnego Sędziów TK 

Silne i sprawne państwo powinno ufać swym obywatelom - mówił w środę prezydent Bronisław Komorowski podczas dorocznego Zgromadzenia Ogólnego Sędziów Trybunału Konstytucyjnego. 
Piątek, 3 kwietnia 2015

Wystąpienie Prezydenta RP w 75. rocznicę Zbrodni Katyńskiej

Pamięć o ofiarach Zbrodni Katyńskiej jest dla nas zobowiązaniem do pracy na rzecz wolnej i bezpiecznej Polski. Daru, tak drogo okupionego, trzeba strzec z największą starannością - mówił prezydent podczas uroczystości przed Grobem Nieznanego Żołnierza. 
Niedziela, 22 marca 2015

Wystąpienie Prezydenta RP na Brussels Forum

Nie powinniśmy ustawać w wysiłkach, aby umacniać transatlantyckie zaufanie, które bywa naruszane i bywa kwestionowane. To jest wielkie zadanie dla rządów i instytucji społeczeństwa obywatelskiego po obu stronach Atlantyku - mówił Prezydent RP. 
Środa, 11 marca 2015

Wystąpienie na odprawie kadry kierowniczej MON i SZ RP

Ze swej strony, już na początku prezydentury, dołożyłem starań, aby wzmocnić poczucie naszego bezpieczeństwa; mam jednak pełną świadomość, jak wiele jest jeszcze przed nami do zrobienia - mówił Prezydent RP na odprawie kadry kierowniczej MON i SZ RP. 
Piątek, 6 marca 2015

Wystąpienie prezydenta na kongresie 25-lecia Samorządu Terytorialnego

Samorząd jest sukcesem wolnej Polski – powiedział w piątek w Poznaniu prezydent Bronisław Komorowski na kongresie 25-lecia Samorządu Terytorialnego. 
1 POPRZEDNIA 1234567  29
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.