przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Wtorek, 1 października 2013

Wystąpienie prezydenta na inauguracji roku akademickiego w Poznaniu

Dzisiaj potrzebne jest odważne myślenie o perspektywach polskiego szkolnictwa wyższego, również w kontekście zachodzących zmian wewnętrznych i rysującej się naturalnej, choć czasami bardzo trudnej konkurencji polsko-polskiej - mówił Prezydent RP. 
Środa, 25 września 2013

Wystąpienie Prezydenta RP na 68. sesji ZO NZ

Wystąpienie Prezydenta RP na 68. sesji ZO NZ
Za miesiąc minie 70 lat od podjęcia przez ministrów spraw zagranicznych czterech mocarstw decyzji o utworzeniu powszechnej organizacji, której zadaniem będzie zapewnianie pokoju i bezpieczeństwa międzynarodowego - przypomniał Prezydent RP. 
Piątek, 13 września 2013

Wystąpienie na konferencji „Rodzina we współczesnej Europie”

Wystąpienie Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego podczas XIII Międzynarodowej Konferencji z cyklu „Rola Kościoła katolickiego w procesie integracji europejskiej” odbywającej się pod hasłem „Rodzina we współczesnej Europie”. 
Niedziela, 1 września 2013

Wystąpienie prezydenta na Dożynkach Jasnogórskich

Wystąpienie prezydenta na Dożynkach Jasnogórskich
Sukcesy polskiej wsi są głównie waszą zasługą. Są plonem Waszej ciężkiej pracy - mówił prezydent Bronisław Komorowski w Częstochowie podczas Dożynek Jasnogórskich. 
Czwartek, 15 sierpnia 2013

Wystąpienie z okazji Święta Wojska Polskiego

Prezydent RP Bronisław Komorowski w wystąpieniu podczas głównych uroczystości z okazji Święta Wojska Polskiego dziękował wszystkim, którzy strzegą bezpieczeństwa Polski, i tym, którzy służą w odległych regionach świata pod znakiem biało-czerwonej. 
Czwartek, 1 sierpnia 2013

Wystąpienie na Cmentarzu Powstańców Warszawy na Woli

Wystąpienie prezydenta Bronisława Komorowskiego przy pomniku „Polegli-Niepokonani” na Cmentarzu Powstańców Warszawy na Woli podczas uroczystości w 69. rocznicę wybuchu Powstania. 
Środa, 31 lipca 2013

Wystąpienie przy Pomniku Powstania Warszawskiego

Etos Powstania Warszawskiego z całą bolesną listą strat jest obecny na co dzień i w znaku Polski Walczącej, i w naszych sercach - mówił Prezydent RP Bronisław Komorowski podczas środowych uroczystości w przeddzień 69. rocznicy wybuchu Powstania. 
Środa, 31 lipca 2013

Wystąpienie prezydenta w Muzeum Powstania Warszawskiego

Powstanie Warszawskie było aktem suwerenności państwa w tragicznym położeniu, ściśniętego między dwie armie, których celem był podbój świata, zwycięstwo ideologii, a metodą zbrodnia, przemoc i kłamstwo - mówił prezydent w Muzeum Powstania Warszawskiego. 
1 POPRZEDNIA 45678910  29
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.