Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędzia

Czwartek, 20 czerwca 2013

Wizyta prezydenta w Mrozach

  |   Wizyta prezydenta Bronisława Komorowskiego w Mrozach Wizyta prezydenta Bronisława Komorowskiego w Mrozach Wizyta prezydenta Bronisława Komorowskiego w Mrozach Wizyta prezydenta Bronisława Komorowskiego w Mrozach Wizyta prezydenta Bronisława Komorowskiego w Mrozach Wizyta prezydenta Bronisława Komorowskiego w Mrozach Wizyta prezydenta Bronisława Komorowskiego w Mrozach Wizyta prezydenta Bronisława Komorowskiego w Mrozach Wizyta prezydenta Bronisława Komorowskiego w Mrozach Wizyta prezydenta Bronisława Komorowskiego w Mrozach Wizyta prezydenta Bronisława Komorowskiego w Mrozach Wizyta prezydenta Bronisława Komorowskiego w Mrozach Wizyta prezydenta Bronisława Komorowskiego w Mrozach

Prezydent RP Bronisław Komorowski z Małżonką odwiedzili Mrozy – gminę, która otrzymała Nagrodę Pary Prezydenckiej w Konkursie „Dobry Klimat dla Rodziny”. Podczas spotkania z rodzinami, prezydent powiedział, że Mrozy to niezwykła gmina, gdyż ponad 80 proc. dzieci ma zapewnioną opiekę przedszkolną zarówno w przedszkolach gminnych, jak i prywatnych, wspieranych przez samorząd. Prezydent ocenił, że to gigantyczne osiągnięcie.


W Mrozach Para Prezydencka udała się na przejażdżkę tramwajem konnym oraz spotkała się z mieszkańcami gminy w Parku im. Piotra Starosty.


Prezydent podziękował władzom gminy Mrozy za odważne działania na rzecz polskiej rodziny. - Kiedyś marzyliśmy z żoną, żeby samemu stworzyć dużą rodzinę, wiedząc, że wcale to nie będzie łatwe – wspominał. Jak mówił, posiadanie takiej rodziny wiąże się z wyrzeczeniami.


- Dzisiaj, kiedy Polska się bogaci, rozwija, może korzystać z pieniędzy europejskich, można myśleć także o tym, jak pomóc rodzinom – mówił Bronisław Komorowski. Zaznaczył, że jedną z form takiej pomocy jest wychowanie przedszkolne. (PAP, inf. własna)
 

Poleć znajomemu
pn wt śr czw pt so nd
    01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31