| | |
A | A | A
Wtorek, 16 grudnia 2014

Panel ekspercki „Instrumenty fiskalne wspierania działalności badawczo-rozwojowej w Polsce”

We wtorek w Pałacu Prezydenckim odbył się panel ekspercki „Instrumenty fiskalne wspierania działalności badawczo-rozwojowej w Polsce” w ramach Forum Debaty Publicznej. 
Czwartek, 11 grudnia 2014

Panel ekspercki „Jak skutecznie walczyć z oszustwami w VAT?"

W czwartek w Pałacu Prezydenckim odbył się panel ekspercki „Jak skutecznie walczyć z oszustwami w VAT?" w ramach Forum Debaty Publicznej. 
Wtorek, 9 grudnia 2014

"Następne dekady trzeba uczynić dekadami dalszego wzrostu" 

Prezydent Bronisław Komorowski podkreślił, że ambitnym zadaniem dla Polski jest to, aby iść nie tylko w kierunku utrzymania tempa wzrostu gospodarki i rozwoju kraju, ale również to, aby następne dekady uczynić dekadami dalszego wzrostu. 
Poniedziałek, 23 czerwca 2014

Seminarium „Efektywność energetyczna w budownictwie jako narzędzie do walki z wykluczeniem energetycznym”

Seminarium eksperckie „Efektywność energetyczna w budownictwie jako narzędzie do walki z wykluczeniem energetycznym”, którego gospodarzem i moderatorem był Olgierd Dziekoński, odbyło się w poniedziałek w Pałacu Prezydenckim. 
Czwartek, 8 maja 2014

Fundusze VC szansą dla Innowacyjnej Polski

Rozwiązania prawne mające na celu rozwój nowych wehikułów wspólnego inwestowania dla funduszy VC i implementacja unijnej dyrektywy AIFM tworzą podstawy do efektywnego zagospodarowania ok. 2 mld zł. z UE i potencjalnego powstania ok. 100 tys. miejsc pracy. 
Czwartek, 23 stycznia 2014

Seminarium eksperckie: Przejrzysta i efektywna ordynacja podatkowa

W Pałacu Prezydenckim zorganizowano w czwartek seminarium eksperckiept. Przejrzysta i efektywna ordynacja podatkowa. Było to trzecie spotkanie dot. systemu podatkowego. Gospodarzem seminarium był Sekretarz Stanu KPRP Olgierd Dziekoński. 
Czwartek, 16 stycznia 2014

Dyskusja o nowoczesnej administracji podatkowej

Nowoczesna administracja podatkowa dla polskiej gospodarki - to temat seminarium zorganizowanego w Pałacu Prezydenckim. Minister Olgierd Dziekoński wskazywał, że należy obniżać koszt funkcjonowania administracji i zwiększać jej jej efektywność. 
Wtorek, 17 grudnia 2013

Seminarium dot. otwartości i mobilności w szkolnictwie wyższym

Seminarium dot. otwartości i mobilności w szkolnictwie wyższym
W Pałacu Prezydenckim odbyło się we wtorek seminarium eksperckie pt. „Otwartość, mobilność i umiędzynarodowienie uczelni a konkurencyjność szkolnictwa wyższego w Polsce” z udziałem ministra Olgierda Dziekońskiego i doradcy prezydenta Macieja Żylicza. 
1234567  8
Poleć znajomemu