| | |
A | A | A
Niedziela, 28 sierpnia 2011

Minister Olgierd Dziekoński na XVI Śląskiej Gali BCC

XVI Śląska Gala BCC (fot. organizatorzy)

XVI Śląska Gala BCC (fot. organizatorzy)

28 sierpnia br. w Promnicach odbyła się XVI Śląska Gala BCC organizowana przez Lożę Katowicką Business Centre Club. Wydarzenie to jest jednym z największych w regionie przedsięwzięć skupiających ludzi kultury, środowiska opiniotwórcze i polityczne oraz przedstawicieli organizacji gospodarczych.

 

W trakcie Gali wręczone zostały m.in. statuetki w konkursie „Cezary Śląskiego Biznesu”, „Diamenty” do statuetek dla tych, którzy utrzymali lub umocnili swoją wysoką pozycję na rynku polskim oraz Statuetka Specjalna dla Fundacji Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi za wybitne osiągnięcia na polu nauki w ciągu 20 lat swojego istnienia.

 

Obecny na uroczystości Sekretarz Stanu w Kancelarii Prezydenta RP, Olgierd Dziekoński przekazał uczestnikom życzenia od Prezydenta RP, gratulacje laureatom konkursu, a w trakcie swojego wystąpienia stwierdził m.in.: „Budowanie pozytywnego wizerunku przedsiębiorcy jako człowieka uczciwego i działającego na rzecz potrzebujących jest godne wsparcia i w tym też zakresie Państwa działalności proszę zawsze liczyć na wsparcie ze strony Kancelarii Prezydenta RP.”

 

Poleć znajomemu