przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Wtorek, 16 grudnia 2014

Seminarium eksperckie „Instrumenty fiskalne wspierania działalności badawczo-rozwojowej w Polsce”

We wtorek w Pałacu Prezydenckim odbył się panel ekspercki „Instrumenty fiskalne wspierania działalności badawczo-rozwojowej w Polsce” w ramach Forum Debaty Publicznej. 
Czwartek, 11 grudnia 2014

Seminarium eksperckie „Jak skutecznie walczyć z oszustwami w VAT?"

W czwartek 11 grudnia w Pałacu Prezydenckim odbył się panel ekspercki „Jak skutecznie walczyć z oszustwami w VAT?" w ramach Forum Debaty Publicznej. Gospodarzem spotkania był Sekretarz Stanu w Kancelarii Prezydenta RP Olgierd Dziekoński. 
Czwartek, 13 listopada 2014

Seminarium „Energetyka obywatelska na rzecz lokalnego rozwoju gospodarczego”

W czwartek w Pałacu Prezydenckim odbyło się seminarium eksperckie „Energetyka obywatelska na rzecz lokalnego rozwoju gospodarczego”. Gospodarzem i moderatorem spotkania był Sekretarz Stanu w Kancelarii Prezydenta RP Olgierd Dziekoński. 
Poniedziałek, 12 maja 2014

Seminarium "Fundusze VC szansą dla Innowacyjnej Polski"

W czwartek 8 maja 2014 roku w Pałacu Prezydenckim zorganizowano seminarium eksperckie pt. "Rozwój rynku venture capital: nadzór nad wehikułami wspólnego inwestowania w Luksemburgu". 
Czwartek, 23 stycznia 2014

Seminarium "Przejrzysta i efektywna ordynacja podatkowa"

W czwartek 23 stycznia 2014 roku w Pałacu Prezydenckim zorganizowano seminarium eksperckie pt. "Przejrzysta i efektywna ordynacja podatkowa". 
Czwartek, 16 stycznia 2014

Seminarium eksperckie "Nowoczesna administracja podatkowa dla polskiej gospodarki"

Nowoczesna administracja podatkowa dla polskiej gospodarki - to temat zorganizowanego w czwartek 16 stycznia 2014 roku w Pałacu Prezydenckim seminarium eksperckiego. 
Wtorek, 17 grudnia 2013

Seminarium eksperckie „Otwartość, mobilność i umiędzynarodowienie uczelni a konkurencyjność szkolnictwa wyższego w Polsce”

W Pałacu Prezydenckim odbyło się we wtorek 17 grudnia 2013 roku seminarium eksperckie pt. „Otwartość, mobilność i umiędzynarodowienie uczelni a konkurencyjność szkolnictwa wyższego w Polsce”. 
Poniedziałek, 2 grudnia 2013

Seminarium eksperckie "System obciążeń podatkowych wobec MŚP"

W poniedziałek 2 grudnia 2013 roku w Pałacu Prezydenckim odbyło się seminarium eksperckie pt. "System obciążeń podatkowych wobec MŚP". 
1234  
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.